15min be reklamos
2011 01 11, 11:45

Michaelas Douglasas: vėžys nugalėtas!? (video)

Kino aktorius Michaelas Douglasas pareiškė nugalėjęs gerklės vėžį. Savo džiaugsmu aktorius pasidalijo su „The Hollywood Reporter“. Antradienio vakarą interviu su aktoriumi rodys TV kanalas NBC programoje „Today“.
Filmas „Volstrytas: pinigai nesnaudžia“
Filmas „Volstrytas: pinigai nesnaudžia“. / Kadras iš filmo

„Aš jaučiuosi puikiai, patinimas išnyko“, – sakė 66 metų aktorius.

Jis pridūrė, kad po poros mėnesių reikės iš naujo atlikti tyrimus. 

M.Douglasas taip pat patvirtino, kad per pastaruosius keletą mėnesių jam nepavyko susitvarkyti su šalutiniu chemoterapijos poveikiu, jis prarado 14 kg svorio.

„Dabar valgau kaip paršas, penkis kilogramus jau spėjau priaugti“, – juokėsi aktorius.

Interviu programai „Today“ M.Douglasas taip pat pasakojo, kad pastarasis pusmetis, po to, kai jam buvo diagnozuotas onkologinis susirgimas, buvo labai sunkus. Šiuo laikotarpiu jis permąstė savo gyvenimą. 

„Man labai pasisekė, nes turiu gerus genus. Mano mamai 88-eri, tėvui – 97 metai. Taigi suprantu, kad trečiojoje mano gyvenimo pjesės dalyje turiu apgalvoti, kam skirti savo laiką“.

Michaelas Douglasas yra dukart apdovanotas „Oskaru“ – pačiu prestižiškiausiu JAV kinematografo įvertinimu. 1976 m. jis laimėjo „Oskarą“ kaip M.Formano filmo „Skrydis virš gegutės lizdo“ prodiuseris. O 1988 m. – už vaidmenį O.Stone'o filme „Volstrytas“.

2010 metais ekranus pasiekė filmas „Volstrytas: Pinigai nemiega“. Jame aktorius suvaidino pagrindinį vaidemenį ir už tai buvo nominuotas „Auksiniam gaubliui“. Iškilminga šių apdovanojimų ceremonija įvyks sausio 16 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką