2008-11-24 21:26

Michaelas Jacksonas tapo musulmonu

Dainininkas Michaelas Jacksonas, kuris anksčiau buvo jehovos liudytojas, atsivertė į islamą per ceremoniją draugo namuose Los Andžele.
M.Jacksonas
M.Jacksonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

M.Jacksonas sėdėjo ant grindų, kol imamas atliko apeigas. Ceremonijos metu dainininkas dėvėjo baltą skrybėlę.

Apeigos vyko klavišininko Steve'o Porcaro namuose, kur 50 metų dainininkas įrašė savo albumą, interneto svetainė dailytelegraph.co.uk cituoja dienraštį „The Sun“.

Šaltinių teigimu, M.Jacksonas po apeigų atrodė  šiek tiek nusiminęs ir pridūrė: „Jie kalbėjo jam apie tikėjimą ir pasakojo, kad atsivertę tapo geresniais žmonėmis.“

Dainininką pakeisti tikėjimą paskatino brolis Jermaine'o Friday, kuris musulmonu tapo 1989 metais ir sudomino M.Jacksoną šia religija.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą