2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Michelle Rodriguez didžiuojasi nenusirengusi ekrane

Nuolat kietas merginas vaidinanti aktorė Michelle Rodriguez džiaugiasi galėjusi pasirodyti filme gigante „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“), nors buvo teista ir nesutinka nusirengti ekrane.
Michelle Rodriguez
Michelle Rodriguez / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Filmų „Greiti ir įsiutę“ aktorei teko pabuvoti kalėjime ir reabilitacijos klinikoje dėl pomėgio kilnoti stikliuką. Tačiau labiausiai ji savo populiarumu stebisi dėl to, kad nė sykio nesutiko ekrane apsinuoginti.

„Prieš ilgą laiką pasakiau, kad man niekada nesinorėtų vaidinti pažeidžiamą „paukštytę“ ar kažkieno merginą su nuplėštais drabužiais. Geriau mirsiu nei nusirengsiu filmavimo aikštelėje“, – Showbizspy.com sakė aktorė. M.Rodriguez tvirtino pasisekimo siekusi sudėtinguoju būdu, tačiau tik dėl to liko apsirengusi ir neturėjo „šokinėti iš vienos sekso scenos į kitą“.

31 metų M.Rodriguez neseniai prasitarė, kad buvo labai pašėlusi būdama 20-ies. „Sykį buvau klube ir panorau važiuoti namo. Patarnautojas niekaip neatvarė automobilio... Tada kažkokia pana prieš mane bandė pasirodyti su savo automobiliu. Įsiutau ir užšokusi ant jos kapoto aprėkiau. Pamačiau, kad mergina prie vairo žiauriai išsigando... Ten buvo Nicole Richie...“ – juokdamasi sakė aktorė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką