Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Mirė aktoriaus Johno Travoltos sūnus (papildyta 15.07 val.)

Penktadienį per šeimos atostogas Bahamuose mirė aktoriaus Johno Travoltos sūnus.
Johnas Travolta
Johnas Travolta / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Apie tai visuomenei pranešė šeimos teisininkas. Kaip skelbia CNN, šešiolikmetis Jettas Travolta patyrė širdies smūgį šeimai priklausančiuose namuose Bahamų salose. Čia 60 šeimos svečių tądien rinkosi pas Johną Travoltą į šventę.

Kentė nuo Kawaski sindromo

Anksčiau buvo skelbiama apie Jetto patologines ligas, tačiau J.Travolta tai paneigė, teigdamas, kad sūnus kenčia nuo Kawasaki sindromo, kuris dažnai ir priveda prie širdies ligų.

Nepaisant to, kad vaikiną dar buvo bandoma atgaivinti, to padaryti nepavyko, teigė Travoltų šeimos teisininkas.

Tačiau viena policijos pareigūnė teigė, kad paauglys penktadienį, apie 10 valandą ryte susitrenkė galvą vonioje. Anot jos, vaikino mirtis buvo patvirtinta Rand Memorial ligoninėje Bahamų salose.

Parlamentaras ir buvęs turizmo ministras Bahamuose Obie Wilchcombe pranešė, kad velionio skrodimas bus atliktas pirmadienį, rašo BBC.

„J.Travolta kalbėjosi su sveikatos ministru ir gydytojais bei policija. Visi stengiasi, kuo greičiau išspręsti visus, su šia netektimi susijusius, dalykus“, – sakė O.Wilchcombe.

Tėvas ir sūnus buvo labai prisirišę vienas prie kito, labai vienas kitą mylėjo, – O.Wilchcombe

Dievino sūnų

Pasak O.Wilchcombe, J.Travolta su sūnumi praleisdavo labai daug laiko. „Jis visuomet keliaudavo kartu su sūnumi. Tėvas ir sūnus buvo labai prisirišę vienas prie kito, labai vienas kitą mylėjo“, – sakė  O.Wilchcombe, telefonu duodamas interviu Larry Kingui.  Vieną iš savo lėktuvų aktorius pavadino būtent Jetto vardu.

1994 metais, duodamas interviu žurnalui „People“, J.Travolta pasakojo, kad jis tiesiog dievina jausmą, kurį jaučia būdamas tėvu. „Aš negaliu įsivaizduoti, koks gyvenimas būtų be Jetto, – žurnalui sakė J.Travolta. – Po gimdymo, tuo metu, kai Kelly miegojo, aš laikiau jį rankose ištisas valandas. Kai medikai atėjo paimti kūdikio įvairiems medicininiams testams, aš pasakiau: „Ne, jūs negalite jo pamatyti dabar. Jūs turėsite tai padaryti kitą dieną. Aš buvau šiek tiek kvaištelėjęs“.

Išbandė įvairius metodus

Jettas buvo vyriausias J.Travoltos ir jo žmonos aktorės Kelly Preston sūnus. Šeima dar augina 2000-aisiais gimusią dukterį vardu Ella. 1991 metais susituokusi pora neseniai interviu metu sakė, kad jie tikisi susilaukti dar vieno vaiko.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Johnas Travolta su zmona
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./J.Travolta su žmona dėjo visas pastangas gydyti savo vaiką.

Šeima dėjo visas pastangas, kad Jettas būtų gydomas nuo Kawasaki sindromo įvairiais metodais. Scientologų bažnyčiai priklausanti K.Preston griebėsi ir šios bažnyčios įkūrėjo L.Ron Hubbardo rekomenduotos gydymo programos.

Kawasaki sindormas paprastai pasireiškia vaikams nuo 2 iki 5 metų amžiaus, ir tik labai retais atvejais juo serga ir paaugliai. Neaišku, dėl ko pasireiškia šis sindromas, tačiau kai kurie mokslininkai teigia aptikę duomenų, jog jį gali sukelti infekcija, atsirandanti dėl chemikalų, naudojamų kilimų valymui. Beje, viename interviu J.Travolta sakė, kad jis vienu metu buvo tiesiog apsėstas bandymų valyti viską aplink savo vaiką, taip pat ir kilimus, ir spėjo, kad dėl to jo vaikui ir galėjo išsivystyti Kawasaki sindromas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lūkesčius atliepiantis biuras: ir nedidelėje erdvėje galima patenkinti skirtingus poreikius
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius