15min be reklamos
2022 11 01, 09:00

Mirė garsaus aktoriaus Timo Rotho sūnus Cormacas: vaikino gyvybė užgeso vos 25-erių

Mirė britų aktoriaus Timo Rotho sūnus, muzikantas ir prodiuseris Cormacas Rothas. 25-erių vaikino gyvybė užgeso po kovos su trečios stadijos lytinių ląstelių vėžiu. Nors aktorius sūnaus neteko spalio 16-ąją, tačiau apie jo mirtį šeima pranešė tik pirmadienio popietę.
Cormacas Rothas, Timas Rothas
Cormacas Rothas, Timas Rothas / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Mirtis Vėžys

Ne viename Quentino Tarantino filme vaidinusio britų aktoriaus Timo Rotho sūnus Cormacas mirė prieš dvi savaites, rašo „Daily Mail“. Apie tai muzikanto šeima pranešė išplatindama viešą įrašą.

„Spalio 16-ąją po drąsios kovos su vėžiu netekome savo nuostabaus berniuko Cormaco. Jis ramiai mirė savo šeimos, kuri jį mylėjo ir dievino, glėbyje.

Pastaruosius metus jis kovojo neįtikėtinai drąsiai ir iki pat pabaigos išlaikė šmaikštumą ir humoro jausmą. Jis buvo pašėlęs ir energingas, o jo dvasia – kupina šviesos ir gerumo, – rašė vaikino šeima ir pridūrė, kad jis kartu buvo ir gerumo įsikūnijimas. – Tai buvo švelni siela, kuri aplinkiniams teikė daug laimės ir vilties“.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Aktorius Timas Rothas su sūnumi Cormacu
AFP/„Scanpix“ nuotr./Aktorius Timas Rothas su sūnumi Cormacu

Cormaco Rotho artimieji tikino, kad galvojant „apie šį nuostabų berniuką“, kurį pažino 25 metus ir 10 mėnesių, „sielvartas, kaip ir ašaros bei juokas, ateina bangomis“.

„Nepataisomas, linksmas, laukinis ir nuostabus vaikas. Visai neseniai tapo vyru. Mes jį mylime. Nešiosimės jį su savimi, kad ir kur eitume“, – jautrų įrašą užbaigė gedinti Rothų šeima.

Rugpjūčio 17 d. Cormacas intragramo paskyroje pasidalijo paskutiniu širdį veriančiu vaizdo įrašu. Jame vaikinas savo sekėjams skyrė įkvepiančius žodžius.

„Jūs visi esate tokie talentingi, ir tai, ką matau kiekvieną dieną, mane pribloškia, tikrai pribloškia.

Tai, ką jūs darote, yra neįtikėtina, tad tiesiog sukandę dantis prisiminkite, kad gyvenimas yra trumpas ir ne visada galite pasirinkti savo likimą. Ne visada galite pasirinkti savo ateitį, bet būkite nenuginčijama jėga, kuri gyvena ir kvėpuoja tuo, ką myli ir kas yra.

Tikrai tai darykite, jei tai daro jus laimingus, tikrai tai darykite. Tai viskas ir aš jus myliu“, – sakė su vėžiu kovojęs Cormacas Rothas.

Los Andžele gyvenęs muzikantas apie savo ligą prisipažino šių metų balandį. Instagrame jis paviešino vaizdo įrašą, kuriame matyti nuslinkę plaukai.

„2021-ųjų lapkritį man buvo diagnozuotas trečios stadijos lytinių ląstelių vėžys. Nuo to laiko kasdien su juo kovoju, mesdamas į jį viską, ką galiu. Chemoterapija, didelės chemoterapijos dozės, vaistai, transplantacijos, kraujo perpylimai, operacijos ir taip toliau“, – atviravo jis.

Cormacas rašė, kad dėl vėžio jis prarado vienos ausies klausą ir numetė 60 kilogramų. Liga taip pat atėmė jo pasitikėjimą savimi, tačiau nepasiglemžė noro išgyventi ir meilės muzikai.

„Jis dar manęs nesugniuždė. Jei jus ar ką nors, ką mylite, paveikė vėžys, nedvejodami dėl to kreipkitės, nes tai yra emociniai kalneliai, nepanašūs į nieką kitą“, – tikino muzikantas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką