2009-06-25 23:00

Mirė JAV aktorė Farrah Fawcett (video)

Aktorė Farrah Fawcett, bene geriausiai žinoma iš televizijos serialo „Čarlio angelai“ („Charlie's Angels“), mirė eidama 63-iuosius, pranešė ketvirtadienį JAV žiniasklaida.
Farrah Fawcett mirė po trejus metus trukusios kovos su vėžiu.
Farrah Fawcett mirė po trejus metus trukusios kovos su vėžiu. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Praėjusio amžiaus aštuntojo dešimtmečio grožio ir sekso simbolis F.Fawcett mirė Los Andželo ligoninėje prieš 9 val. 30 min. vietos (19 val. 30 min. Lietuvos) laiku, apsupta draugų ir artimųjų, trejus metus kovojusi su analiniu vėžiu, nurodoma pranešimuose.

Reuters/Scanpix nuotr./Holivudo alovės alėjoje 1995-aisiais atidengta ir Farrah'os Fawcett žvaigždė.
Holivudo šlovės alėjoje 1995-aisiais atidengta ir Farrah Fawcett žvaigždė.

Kalbų apie artėjančią mirtį pasigirdo anksčiau ketvirtadienį, kai televizijos ABC laidos vedėja Barbara Walters pranešė, jog jai suteiktas paskutinis patepimas.

B.Walters šią žinią paskelbė pusryčių laidoje „Good Morning America“ .

Prieš tris dienas aktorius Ryanas O'Nealas ketino vesti vėžiu sergančią F.Fawcett ir sakė, kad jo ilgametė meilė „grumiasi dėl savo gyvybės“, pirmadienį pranešė „ABC News“.

„Vėl paprašiau už manęs tekėti ir ji sutiko“, – jaudindamasis kalbėjo R.O'Nealas.

R.O'Nealo ir 62 metų F.Fawcett romanas, kuris kartais nutrūkdavo, bet paskui vėl atsinaujindavo, tęsėsi nuo 1982-ųjų. Pora turi sūnų, bet niekada nebuvo oficialiai susituokusi.

„Visą laiką prašydavau jos už manęs tekėti, – sakė R.O'Nealas. – Bet, žinot, tai būdavo juokai. Mes tiesiog juokaudavome.“

R.O'Nealas šalia F.Fawcett nuolat buvo nuo pat to laiko, kai ji susirgo. Praėjusį mėnesį aktorius žurnalui „People“ sakė, kad vėžys išplito į kepenis ir kad gydymas iš esmės baigtas.

VIDEO: Farrah Fawcett, 1947-2009
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą