Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 04, 21:56

Mirė kantri muzikos karaliene vadinta Loretta Lynn

Spalio 4-ąją mirė Loretta Lynn. 90-ies sulaukusi atlikėja dėl savo stiprybės ir nepriklausomybės kupinų dainų buvo vadinama kantri atlikėjos etalonu.
Loretta Lynn
Loretta Lynn / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Mirtis Loretta Lynn

Kantri muzikos karaliene vadintos Lorettos Lynn dainos buvo paremtos tikra gyvenimo patirtimi, ypač tos, kurios puikuojasi autobiografiniame albume „Coal Miner's Daughter“.

Tarp kitų hitų buvo „Don't Come Home A-Drinkin“, „Honky Tonk Girl“ ir feministinis himnas „The Pill“.

„Scanpix“ nuotr./Loretta Lynn
„Scanpix“ nuotr./Loretta Lynn

L.Lynn šeima pranešė, kad ji mirė antradienį savo namuose, Tenesyje.

„Mūsų brangioji mama Loretta Lynn ramiai mirė šį rytą, spalio 4 d., miegodama savo mylimoje rančoje Hurricane Mills“, – rašoma šeimos pranešime.

Jie paprašė užtikrinti privatumą sielvarto metu ir sakė, kad gedulo ceremonija bus paskelbta vėliau.

Kukli pradžia

Dainininkė gimė 1932 m. vieno kambario rąstiniame namelyje Butcher Hollow, Kentukio valstijoje. Ji buvo antroji iš aštuonių vaikų.

Kaip vėliau dainavo dainoje „Coal Miner's Daughter“ (angliakasio duktė), jos šeima sunkiai pragyveno didžiosios depresijos laikotarpiu. Tėvas visą naktį dirbo anglių kasyklose, o dieną – laukuose, kur kasė kukurūzus.

„Scanpix“ nuotr./Loretta Lynn
„Scanpix“ nuotr./Loretta Lynn

Šeima pati rengė pramogas – jos motina grojo gitara, o tėvas akomponavo bandža – ir ji užaugo su Carter Family dainomis.

„Manau, kad dainavau, kai tik gimiau, – 2016 m. ji sakė „Associated Press. – Tėtis išeidavo į verandą, kur aš dainuodavau ir supdavau kūdikius, kad jie užmigtų. Jis sakydavo – Loreta, užčiaupk tą didelę burną. Žmonės visame šiame kaime tave girdi. O aš atsakydavau – tėti, koks skirtumas? Jie visi yra mano pusbroliai ir pusseserės.“

VIDEO: Loretta Lynn "Coal Miner's Daughter" on The Ed Sullivan Show

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką