Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 09, 11:25

Mirė serialo „Sopranai“ žvaigždė Tony Sirico

Penktadienį mirė žinomas aktorius Tony Sirico, geriausiai žinomas iš kultinio serialo „Sopranai“, kuriame įkūnijo gansterį. Kino ir televizijos žvaigždei buvo 79-eri.
Tony Sirico su serialo „Sporanai“ kolegomis
Tony Sirico su serialo „Sporanai“ kolegomis / „Scanpix“ nuotr.

Apie Tony Sirico mirtį pranešė aktoriaus šeima, rašo deadline.com. Šį mėnesį aktorius būtų atšventęs 80-ies metų jubiliejų.

„Gennaro Anthony „Tony“ Sirico šeima su didžiuliu liūdesiu, bet su neįtikėtinu pasididžiavimu, meile ir daugybe gražių prisiminimų, nori pranešti apie jo mirtį 2022 m. liepos 8 d. rytą“, – teigiama šeimos pareiškime.

Mirties priežastis nenurodyta, tačiau T.Sirico sveikata pastaruosius kelerius metus buvo prasta, jam buvo diagnozuota demencija. Vyras mirė Fort Loderdeilyje (Floridos valstija) esančioje slaugos įstaigoje.

Visus šešis kultinio serialo „Sopranai“ sezonus T.Sirico vaidino mafiozą Paulie Gualtieri. Jis turėjo pasirodyti ir serialo priešistorėje, 2021 m. filme „Many Saints of Newark“, tačiau sveikata neleido aktoriui pakartoti vaidmens.

Sužinojęs apie kolegos mirtį, „Sopranuose“ Christopherį Moltisanti įkūnijęs aktorius Michaelas Imperioli velioniui skyrė jautrius žodžius.

„Tony buvo kaip niekas kitas: jis buvo atkaklus, ištikimas ir didelės širdies“, - teigė jis.

M.Imperioli instagrame rašė, kad abu aktoriai „susigyveno kaip Cristopheris ir Polie“.

„Didžiuojuosi galėdamas pasakyti, kad mano geriausias ir smagiausias darbas buvo atliktas kartu su brangiu bičiuliu Tony. Man jo amžinai trūks. Jis tikrai nepakeičiamas.“

Tuo metu Tony brolis Anthony Sirico feisbuke pažymėjo, kad aktoriaus gedi du vaikai, anūkai ir „daug kitų giminaičių“.

T.Sirico gimė Brukline, Niujorke. Per savo gyvenimą 28 kartus jis buvo sulaikytas, du kartus sėdėjo kalėjime.

1990 m. kalbėdamas su „LA Times“, Tony sakė: „Ten, kur užaugau, kiekvienas vyrukas stengėsi įrodyti savo vertę. Turėjai turėti arba tatuiruotę, arba skylę nuo kulkos.“

T.Sirico taip pat sužibėjo filme „Geri vyrukai“ (Goodfellas"), įvairiose režisieriaus Woody Alleno kino juostose.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką