2023 01 14, 10:34

„Mis Visatoje“ – Ukrainos ir Rusijos atstovės: poziciją reiškė ir užkulisiuose, ir scenoje

Sausio 11-14 dienomis JAV vyksta kasmetinis grožio konkursas „Mis Visata“. Į jį suplūdo dalyvės iš viso pasaulio, tarp jų – ir Ukrainos bei Rusijos atstovės. Ukrainietė Viktorija Apanasenko tiek scenoje, tiek užkulisiuose ne kartą parodė savo poziciją dėl rusės Anos Linnikovos dalyvavimo konkurse.
Ukrainos ir Rusijos atstovės konkurse „Mis Visata“
Ukrainos ir Rusijos atstovės konkurse „Mis Visata“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Sprendimas leisti dalyvauti konkurse Rusijos atstovei nustebino ne vieną. „Mis Visata“ tapo kone vieninteliu konkursu, kurio durys po pradėto karo Rusijai liko atviros.

Šiuo sprendimu, be jokios abejonės, piktinosi ir Ukrainos atstovė Viktorija Apanasenko, svarsčiusi, kodėl JAV apskritai suteikė vizą Rusijos atstovei Anai Linnikovai.

Savo poziciją V.Apanasenko parodė ir „Mis Visata“ pusfinalio išvakarėse. Moteris atsisakė stovėti greta Rusijos atstovės.

Socialiniuose tinkluose plintančiame vaizdo įraše užfiksuota akimirka, kai konkurso dalyvės ruošiasi bendrai nuotraukai. Rusei A.Linnikovai atsistojus šalia ukrainietės V.Apanasenko, ši akimirksniu paprašo Kolumbijos atstovės apsikeisti vietomis.

Tiesa, didžiulio internautų dėmesio sulaukė ir „Mis Rusijos“ bei „Mis Ukrainos“ pasirinkti kostiumai, skirti atskleisti nacionalinę temą.

Kraujo raudonumo suknelę pasirinkusi „Mis Rusija“ Anna Linnikova įžengusi į sceną neslėpė, kad jos nacionalinio kostiumo tema – Rusijos imperija.

„Twitter“ nuotr./Rusijos atstovės ir Ukrainos atstovės kostiumai
„Twitter“ nuotr./Rusijos atstovės ir Ukrainos atstovės kostiumai

Tuo tarpu Ukrainos atstovė Viktorija Apanasenko scenoje įkūnijo arkangelą Mykolą iš krikščioniškų pasakojimų, kuris yra „Šviesos karys“, nugalintis blogį.

Konkurso „Mis Visata“ finalas, kuriame dėl pergalės varžysis 84 šalių atstovės vyks sausio 14 -osios vakarą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką