15min be reklamos
2011 01 10, 12:42

M.Kunis nori tapti juodąja gulbe

Aktorė Mila Kunis prisipažino, jog pasibaigus įtemptiems trilerio „Juodoji gulbė“ (orig.“Black Swan“) filmavimams jos sportinė dieta baigėsi Los Andželo kavinėje „In-N-Out“, kur ji du pačius didžiausius sumuštinius „užpylė“ „upe alaus“. Psichologiniame režisieriaus Darreno Aronofsky trileryje „Juodoji gulbė“ aktorė M.Kunis vaidina Natalie Portman herojės priešininkę kovoje dėl primabalerinos vardo „New York City Ballet“ trupėje.
Mila Kunis
Mila Kunis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Aktorė M.Kunis prisipažino, kad iki pernai metų ji niekaip neprisiversdavo pažiūrėti scenoje gyvai atliekamo Piotro Čaikovskio baleto „Gulbių ežeras“. Tačiau, likimo ironija – aktorė buvo pakviesta atlikti antraplanį vaidmenį filme, kuriame jai pačiai reikia šokti baletą pagal šį P.Čaikovskio kūrinį. Nebūdama balerina, aktorė tris mėnesius, septynias dienas per savaitę lankė intensyvias treniruotes. Iki prasidedant filmavimams treniruotės trukdavo po keturias-penkias valandas. Prasidėjus filmavimams režimas liko tas pats. Dauguma scenų šiame sudėtingame filme aktorė bei jos kolegė Natalie Portman sušoko pačios, be dublerių pagalbos.

„Darbą su režisieriumi D.Aronofsky vadinu pačiu ryškiausiu savo gyvenimo momentu. Jis – nuostabus režisierius. Retai sutinki žmogų, kuriuo pasitiki visu 100 procentų, kai gali visiškai atsiduoti vaidmeniui ir jausti, kad po tavimi visada yra ištemptas saugumo tinklas, tam atvejui, jeigu netyčia parkristum. Darrenas man buvo lyg saugumo tinklas, ir jis nuostabus“, – apie darbą filmavimo aikštelėje pasakoja M.Kunis.

Filme „Juodoji gulbė“ M.Kunis pirmą sykį savo karjeroje nusifilmavo meilės scenoje. „Su kolege N.Portman mes jau buvome pakankamai artimos draugės, todėl tai kiek palengvino mums skirtą užduotį. Mes nieko per daug neaptarinėjome. Tiesiog padarėm. Mūsų herojėms tai – svarbi scena. Tačiau mums su Natalie – tai tik darbas“, – atviravo M.Kunis.

„Kiekviename iš mūsų gyvena maža juodoji gulbė. Klausimas tik vienas – kada ją paleisti. Tikiuosi, kad mano juodos ir baltos balansas yra teisingas. Nesu juodoji gulbė, bet kartais kyla noras nors trumpam ja tapti“, – prisipažino aktorė M.Kunis.

Trileris „Juodoji gulbė“ Lietuvos kino teatruose nuo sausio 28 dienos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką