Dabar populiaru
Publikuota 2013 01 04, 11:56

Naomi Campbell Paryžiuje buvo sumušta ir apiplėšta

Supermodeliui Naomi Campbell viešnagė Paryžiuje turbūt kelia niūrius prisiminimus. Prieš mėnesį įvykusio žiauraus užpuolimo ir apiplėšimo metu manekenei trūko kelio raištis. Šis nemalonus incidentas tik dabar išlindo į viešumą, mat Naomi buvo užfiksuota sėdinti neįgaliojo vežimėlyje.
Naomi Campbell
Naomi Campbell / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dailymail.co.uk praneša, kad N.Campbell buvo užpulta vienoje Paryžiaus gatvių, kai bandė susistabdyti taksi. „Tai buvo kraupu. Naomi mano, kad plėšikai kurį laiką stebėjo ją ir laukė tinkamos akimirkos, kai ji liks viena“, – pasakojo šaltinis.

Liudininkas tikino, kad manekenė buvo rimtai sužeista, užpuolikai ją šiurkščiai parvertė ant žemės. Esą Naomi nenustojo drebėti ir buvo ištikta šoko. Kol kas nepranešama, ką plėšikai pavogė iš supermodelio, tačiau manoma, kad jie taikėsi į N.Campbell prabangius papuošalus, kuriais ji tą vakarą buvo pasidabinusi.

N.Campbell kreipėsi į policiją ir pranešė apie užpuolimą, tuomet privačiu lėktuvu išskrido į Veilio miestą Kolorado valstijoje, kur ją gydė geriausi ortopedijos chirurgai.

Sužeistos Naomi Campbell nuotraukas galite pamatyti čia.

Manekenės sužadėtinis, Rusijos milijardierius Vladimiras Doroninas privačiu lėktuvu kaip mat atskrido į JAV paguosti savo mylimosios. Modeliui po medikų išvadų teko sėsti į vežimėlį, o jos sužadėtinis pasamdė gausų būrį apsauginių, kad tokie nemalonūs incidentai nepasikartotų.

Užsienio žiniasklaida skelbia, kad N.Campbell šiuo metu atlieka reabilitaciją Majamyje, kur ruošiasi pristatyti savo naują televizijos šou „Veidas“ (The Face).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką