2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Naują įvaizdį pristatęs Pierce'as Brosnanas internautams kai ką priminė: gal tai – idėjos vaidmenims?

Į „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremoniją raudonu kilimu su šeima žingsniavęs Holivudo aktorius Pierce’as Brosnanas fotografų ir renginio žiūrovų dėmesį savo aprangos pasirinkimu traukė ne ką mažiau nei savo išvaizdos pokyčiais. Klausiate, kokiais? Akyliausieji pastebėjo ir tuojau pat internete ėmė komentuoti naują veiksmo filmų žvaigždės barzdą. Pasak jų, su tokia barzdele aktorius parodė, kad gali įsikūnyti į dar daugiau veikėjų.
Pierce'as Brosnanas
Pierce'as Brosnanas / Vida Press nuotr.

Tamsiai mėlynos spalvos kostiumu, prie jo derančiais marškiniais ir juodais lakuotais batais pasipuošęs 66-erių P.Brosnanas klasikinį įvaizdį papildė nepriekaištingai suformuotais ūsais ir barzdele, dar vadinama goatee.

Vos tik aktorius ant raudono kilimo pristatė naują įvaizdį, internautai pradėjo spėlioti, kokius vaidmenis galėtų atlikti P.Brosnanas taip atrodydamas.

Vida Press nuotr./Aktorius Pierce'as Brosnanas
Vida Press nuotr./Aktorius Pierce'as Brosnanas

Socialinių tinklų naudotojai jį įsivaizduoja kaip blogiuką visai šeimai skirtame filme „Meškiukas Padingtonas“. Kitų teigimu, P.Brosnanas puikiai įkūnytų greito maisto užkandinių tinklo KFC įkūrėją Colonelį Sandersą ar net savo kolegą Johnny Deppą. Taip atrodantį aktorių jo gerbėjai dar kartą norėtų išvysti ir Džeimso Bondo franšizėje, tačiau ne kaip slaptąjį agentą, o kaip blogiuką.

„Pierce’as Brosnanas įrodė, kad arba miršti būdamas Džeimsu Bondu arba gyveni tol, kol pats tampi Bondo blogiuku“, – tviteryje rašė vienas internautas, o kitas manė taip: „Pierce’as Brosnanas ant „Auksinių gaublių“ raudono kilimo su tobulai suformuotais ūsais, besiruošiantis kitam filmui. Galbūt biografijai apie „Kentucky Fried Chicken“ įkūrėją Colonelį Sandersą?“

„Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremonijoje P.Brosnanas dalyvavo kartu su žmona Keely Shaye Brosnan. Pora palaikė savo sūnus – 22-ejų Dylaną ir 18-metį Parisą, kurie yra šių metų renginio ambasadoriai.

Dar gruodį vaikinai „People“ pasakojo, kad šios jiems patikėtos pareigos yra lyg „svajonės išsipildymas“.

„Pirmą kartą „Auksiniuose gaubliuose“ dalyvausiu kaip jų ambasadorius ir būsių su vyresniuoju broliu. Man tai svarbus įvykis“, – kalbėjo Parisas Brosnanas.

Vida Press nuotr./Dylanas Brosnanas, Keely Shaye Smith, Pierce'as Brosnanas ir Parisas Brosnanas
Vida Press nuotr./Dylanas Brosnanas, Keely Shaye Smith, Pierce'as Brosnanas ir Parisas Brosnanas

Daugiau apie „Auksinių gaublių“ apdovanojimus skaitykite čia!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką