Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Naujausios Rokio Balboa dalies režisierius – nė trisdešimties neturintis kino genijus

Kitą savaitgalį Lietuvos kino teatrus pasieks ilgai lauktas veiksmo filmas „Krydas: gimęs kovoti“, kuris yra oficialiai vadinamas legendinio Rokio Balboa istorijos septintąja dalimi. Tiesa, Sylvesteris Stallone į ringą čia lips ne kautis su stipriausiais priešais, bet tam, kad užaugintų naują čempioną – pirmojo savo priešo Apolo Krydo sūnų Adonį.
Sylvesteris Stallone ir Michaelas B.Jordanas filme „Krydas: gimęs kovoti“
Sylvesteris Stallone ir Michaelas B.Jordanas / Kadras iš filmo

Juostos scenarijų kurti ir ją režisuoti buvo patikėta jau dabar kino genijumi vadinamam Ryanui Coogleriui. Stebina tai, jog jam – vos 29-eri...

Šis jaunas vyras anksčiau pragyvenimui užsidirbdavo būdamas apsaugininku. Dabar jo sąskaitoje – 26 kino apdovanojimai ir dar 24 nominacijos, nors filmas apie Rokį – tik antras jo karjeroje. Pats režisierius sako, kad nė vienas apdovanojimas jam nebuvo toks brangus, kaip filmo „Krydas: gimęs kovoti“ prodiuserių pasitikėjimas. 

Pirmasis Ryano Cooglerio rimtasis darbas Holivude – filmas „Fruitvale Station“, kuris kino teatruose pasirodė 2013-aisiais. Jame, beje, vaidino ir Michaelas B. Jordanas, kurį pamatysime Rokio Balboa tęsinyje vaidinant pagrindinį – Adonio Krydo – vaidmenį.

Tai, kad „Krydas: gimęs kovoti“ jau yra nominuotas „Auksiniam gaubliui“, o Sylvesteriui Stallonei už naujausią Rokio vaidmenį prognozuojamas „Oskaras“, įrodo, jog Ryanas Coogleris išties nusipelno jaunojo kino genijaus titulo.

„Scanpix“ nuotr./Režisierius Ryanas Coogleris
„Scanpix“ nuotr./Režisierius Ryanas Coogleris

„Krydo idėją nešiojausi prieš daugelį metų, nes augau su Rokio legenda – mano tėtis buvo didžiulis šių filmų mėgėjas. Ir kai tėtis susirgo bei gulėjo mirties patale, man prasidėjo emocinė krizė. Pamaniau: kas būtų, jei taip pat nutiktų didžiausiam mano tėvo herojui? Mačiau, kad brangiausiam žmogui ima trūkti vyriškumo, kuris padeda kovoti su liga. Todėl nusprendžiau padovanoti jam šią dovaną. Žiūrėdamas filmą jis verkė. Juostoje „Krydas: gimęs kovoti“ yra labai daug detalių iš mano ir tėčio gyvenimo“, – pasakoja Ryanas Coogleris.

Filmas „Krydas: gimęs kovoti“, kuris Lietuvos kino teatruose pasirodys sausio 15 dieną, yra septintoji „Rokiados“ dalis. Pirmą kartą į kino ekranus Rokis Balboa žengė dar 1976 metais ir pirmasis jo varžovas buvo Apolas Krydas, vėliau tapęs vienu geriausių Rokio draugų. Praėjus beveik 40 metų, estafetę perima Apolo sūnus Adonis, o Rokis Balboa sutinka jį treniruoti ir paversti naujuoju čempionu.

Intriguojantis filmo „Krydas: gimęs kovoti” anonsas:

VIDEO: Filmo „Krydas: gimęs kovoti“ anonsas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius