Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

N.Cage‘ui – naujas milijoninis ieškinys

Jei Holivudo aktorius Nicolas Cage‘as ko ir nenorėjo per Kalėdas, tai tikriausiai naujų finansinių problemų. Skolose klimpstančiam aktoriui pateiktas dar vienas, šįsyk 36,7 mln. JAV dolerių (apie 88 mln. Lt) vertės ieškinys.
Nicolas Cage'as
Nicolas Cage'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kaip pranešė People.com, 45-erių N.Cage‘ui, kuris tikina finansinių sunkumų turintis dėl  buhalterio tyčinio aplaidumo, šįsyk pateiktas nekilnojamojo turto kompanijos ieškinys. Jame tvirtinama, kad aktorius negrąžino didesnės nei 5 mln. JAV dolerių (12 mln. Lt) paskolos.

Ieškinį pateikusios kompanijos „Red Curb Investments“ advokatai taip pat teigia, kad aktorius, jo buvęs buhalteris ir nekilnojamojo turto brokeris  apgavo juos neatskleisdami tikrosios N.Cage‘o finansinės padėties. Aktorius tuo metu buvo nesumokėjęs 6,3 mln. JAV dolerių (apie 15 mln. Lt) mokesčių.

„Mūsų klientai buvo užtikrinti, kad N.Cage‘as turėjo daug vertingų dalykų: prabangaus nekilnojamojo turto, jachtų, lėktuvų, antikvarinių kūrinių, išskirtinių automobilių, papuošalų, kailių, kuriais prireikus galėtų atsiskaityti už paskolą. Tačiau jo nuosavybės vertė buvo gerokai padidinta“, – sakė nekilnojamojo turto įmonės advokatai.

Tačiau N.Cage‘o advokatas Marty Singeris People.com tvirtino, kad kaltinimai yra absurdiški. „Bet kokios pretenzijos, kad N.Cage‘as apgavo įmonę ar elgėsi neteisėtai, yra kvaili ir neatitinka tikrovės“, – sakė jis.

Kad ir kaip būtų, „Red Curb Investments“ siekia prisiteisti 36,7 mln. JAV dolerių (apie 88 mln. Lt) už išduotą pradinę paskolą, interesų pažeidimą, advokatų ir kitas išlaidas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Laiku kreipęsis dėl erekcijos ir prostatos sutrikimų vyras gali išvengti infarkto ar net vėžio?
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką