Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

„Neįmanomos misijos“ tęsinyje Tomas Cruise'as susilaužė kulkšnį: filmavimas sustabdytas

„Neįmanomos misijos 6“ („Mission: Impossible 6, MI6“) filmavimas buvo sustabdytas, nes pagrindinis aktorius Tomas Cruise'as, atlikdamas kaskadinį triuką, susilaužė kulkšnį, trečiadienį patvirtino juostos režisierius.
Tomas Cruise'as filme „Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (2015 m.)
Tomas Cruise'as filme „Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (2015 m.) / Kadras iš filmo

Tomas Cruise'as garsėja tuo, kad dažnai pats atlieka pavojingus triukus. Šįkart jis susižeidė, kai pririštas lynu šoko nuo vieno pastato ant kito ir atsitrenkė į betono sieną.

Tačiau režisierius Christopheris McQuarrie pažadėjo filmą išleisti numatytu laiku. Jis socialinėje žiniasklaidoje stengėsi išsklaidyti nuogąstavimus, kad dėl aktoriaus traumos teks atidėti filmo išleidimą, planuojamą 2018 metų liepos 27-ąją.

„Ačiū visiems už jūsų paramą ir susirūpinimą. Tomas taisosi ir MI6 juda link išleidimo 2018 07 27“, – aplankęs 55 metų aktorių tviteryje parašė režisierius.

Christopheris McQuarrie, kuris režisavo penktąjį „Neįmanomos misijos“ filmą ir 2012 metų juostą „Džekas Ryčeris“, kur taip pat vaidino Tomas Cruise'as, pridėjo nuorodą į britų kino žurnalo „Empire“ straipsnį, kuriame sako, kad jo žvaigždė yra „labai pakilios dvasios“.

Jis paneigė pranešimus, esą Tomas Cruise'as šeštadienį Londone filmuojant minėtą triuką nušoko nepakankamai toli, ir sakė, kad aktorius pagal planą turėjo atsitrenkti į pastato sieną.

Štai šis epizodas, kuomet atlikdamas kaskadinį triuką susižeidė Tomas Cruise'as:

VIDEO: Tom Cruise Stunt Injury on 'Mission: Impossible 6' Set in London

„Tai, kas įvyko, yra koordinavimo klausimas – to, ką daro Tomas, su tuo, ką daro kamera, o tai reiškia, kad reikia tai daryti daug kartų, – sakė režisierius. – Ir per ketvirtą bandymą jis atsitrenkė į pastatą kiek kitu kampu ir susilaužė kulkšnį. Tą pat akimirką, kai atsitrenkė į pastatą, jis suprato, kad lūžo kulkšnis. Tai galima suprasti iš jo veido.“

Planuota, kad MI6 filmavimas truks du mėnesius. Christopheris McQuarrie „Empire“ sakė, kad būtinos pertraukos trukmė dar neaiški, bet pažadėjo padaryti viską, kad lemtingas ketvirtas dublis patektų į filmą.

Režisierius pridūrė, kad pertvarko filmavimo planą ir bet kokiu vėlavimu naudojasi kaip proga įvertinti, kas nufilmuota ir koks turi būti filmas. „Paprastai tokios prabangos nebūna“, – sakė jis.

Kadras iš filmo/Tomas Cruise'as filme „Neįmanoma misija. Šmėklos protokolas“ (2011 m.)
Kadras iš filmo/Tomas Cruise'as filme „Neįmanoma misija. Šmėklos protokolas“ (2011 m.)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius