Nėščia Jennifer Lawrence drąsiai demonstruoja apvalėjantį pilvą

Pirmagimio besilaukianti Jennifer Lawrence (31) vis dažniau rodosi viešumoje ir štai pirmą kartą pademonstravo nepridengtą ir išryškėjusį nėščiosios pilvą.
Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence / Vida Press nuotr.

Prieš mėnesį „Oskaro“ laureatės atstovas patvirtino, kad Jennifer Lawrence su sutuoktiniu Cooke’u Maroney (37) laukiasi kūdikio. Pora susituokė 2019 m. spalį.

Daugiau nei metus dėl koronaviruso pandemijos ir itin užimto filmavimų tvarkaraščio viešumoje nesirodžiusi aktorė po žinios apie itin laukiamą šeimos pagausėjimą vis dažniau pastebima didmiesčių gatvėse. Šįkart aktorę fotografai įamžino Niujorke.

Sportiniais drabužiais vilkinti būsima mama vienais paskutinių rudens saulės spindulių mėgavosi žingsniuodama gatve ir kažko klausydamasi ausinėse.

Diena anksčiau Jennifer Lawrence su bičiule Amy Schumer, kuriai neseniai atlikta gimdos šalinimo operacija, dalyvavo viename iš „Women’s March“ protestų prieš abortų ribojimus. Tąkart ji pilvo taip drąsiai nedemonstravo – jį pridengė languota suknelė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką