Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Netikėtai mirusios 25-erių Peaches Geldof sesuo Fifi grumiasi su sunkia depresija

Su depresija besigrumianti Fifi Geldof sako, kad liga smogė jai „visu smarkumu“ po sesers Peaches Geldof mirties balandžio mėnesį.
Fifi Geldof
Fifi Geldof / AOP nuotr.

25 metų televizijos laidų vedėja ir manekenė P.Geldof pavasarį mirė nuo heroino perdozavimo, o dabar jos vyresnioji sesuo Fifi pripažįsta, kad daug metų grumiasi su psichikos sveikatos problemomis ir kad jos būklė po tos tragedijos pablogėjo.

31 metų Fifi, vyriausia rokerio Bobo Geldofo ir velionės televizijos žvaigždės Paulos Yates dukra, apie savo problemas ketvirtadienį papasakojo Instagram.com ir pridūrė, kad aktoriaus Robino Williamso mirtis šią savaitę ir vėlesni debatai apie jo depresiją paskatino ją atsiverti.

„Manau, tai paskatino mane norėti viešai pasakyti apie savo pačios depresiją, kuria sergu daug metų ... Tai menkas bandymas šiek tiek padidinti žinias ir supratimą apie tai, ko neturėtų gaubti tokia stigma“, – rašė ji.

„Nuolat nešioju kaukę, kad nesijausčiau teisiama už jautimą to, ką iš tikrųjų jaučiu... Nuo to negali pabėgti, tai tiesiog rusena po paviršiumi, kai nesmogia tau visu smarkumu... Ką, dėl akivaizdžių priežasčių, tai man darė pastaruosius kelis mėnesius... Nors žmonės pažvelgę į mane ar pasikalbėję su manimi to iškart nesuprastų“, – rašė F.Geldof.

„Instagram“ nuotr./Peaches Geldof su sūnumi Phaedra
„Instagram“ nuotr./Peaches Geldof su sūnumi Phaedra

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius