15min be reklamos
2022 09 30, 22:26

Nickas Cannonas tapo 10-ies vaikų tėvu: jo mylimoji Britanny Bell pagimdė sūnų

JAV televizijos laidų vedėjas ir aktorius Nickas Cannonas (41) vos prieš dvi savaites pasitiko į pasaulį atkeliavusį devintąjį savo vaiką su Lanisha Cole, o penktadienį kita jo mylimoji Britanny Bell pagimdė jau dešimtą jo atžalą.
Nickas Cannonas / Scanpix nuotr.
Nickas Cannonas / Scanpix nuotr.

Daugiavaikis tėvas Nickas Cannonas vėl gyvena džiaugsmingomis nuotaikomis – modelis Britanny Bell (31) susilaukė trečio bendro jų vaiko. Pačiam aktoriui tai – jau dešimtoji atžala.

Apie sūnaus Rise Messiah Cannono gimimą kuris, pasak išdidaus tėčio, gimęs svėrė 10 svarų, N.Cannonas pranešė savo „Instagram“ paskyroje.

Scanpix ir socialinių tinklų nuotr./Nickas Cannonas
Scanpix ir socialinių tinklų nuotr./Nickas Cannonas

„Dar viena palaima!!! Kadangi mano kelionė šioje planetoje darosi vis labiau nepaprasta ir nesuvokiama, galiu tik dėkoti Dievui ir toliau prašyti Aukščiausiojo kuruoti mano žingsnius. Jis suteikė man galimybę dominuoti ir valdyti šeimos dinamiką, kuri kai kam yra neįsivaizduojama.

Bet dar svarbiau tai, kad jis mane apdovanojo mylinčiais žmonėmis, kurie rūpestingai veda per šį prasminą gyvenimą. Esu labai skolingas ir dėkingas už matriarchato energiją, kai man jos reikėjo“, – tęsė Kanonas, pagerbdamas Bell už tai, kad ji buvo jo „tėvystės kelionės uola ir pamatas“.

Jis tęsė: „Ji mane tiek daug išmokė apie tėvystę, psichologiją, dvasingumą, meilę ir bendrai apie gyvenimą. Laukiantis mūsų trečiojo vaiko, ji man pasakė, kad nenori kūdikio sutiktuvių vakarėlio ir jai nieko nereikia! Viskas, ko ji troško, buvo malda dėl jos mylimų žmonių! Aš išmokau, kad tai yra geriausia dovana! Ji supažindino mane su Palaiminimo kelio sąvoka! Kaip matote vaizdo įraše, būrys galingų maldos karių užtarė mūsų naujojo vaikelio kelionę į Žemę! Ir, berniuk, mums to labai reikėjo! Tikriausiai tai buvo pats sunkiausias gimdymas, kokį esu matęs! 48 valandos kankinančio skausmo ir pavojaus gyvybei, kad pasitiktume 10 kilogramų meilės ir džiaugsmo, pavadinto Rise Messiah Cannonu“, – džiaugėsi dešimties vaikų tėvas.

Žmonės.lt primena, kad laidų vedėjas ir aktorius Nickas Cannonas rugsėjo 15-ąją pradžiugino savo „Instagram“ sekėjus juodai balta nuotrauka, kurioje užfiksuota tiek jo mylimoji Lanisha Cole, tiek jų naujagimė dukrelė.

„Pristatau jums Onyx Ice Cole Cannon. Šiandien dar kartą esu priblokštas dieviškojo moteriškumo.

Mes tiek daug išmokstame iš tų angelų, kuriuos vadiname vaikais. Aš mokausi, kad problema yra ne tai, kad šioje Žemėje mes praleidžiame per mažai laiko, problema yra tai, kad galime duoti tik tam tikrą kiekį meilės.

Mylėsiu šią mažylę visa širdimi, nepaisant to, ką sakys kiti“, – rašė įžymybė. Visų savo kritikų N.Cannonas paprašė komentarus adresuoti jam, o ne jo vaikų mamoms.

N.Cannonui netrukus gims dar vienas mažylis – Abby De La Rosa spalį pagimdys jam vienuoliktąjį vaiką.

Birželio 28-ąją modelis Bre Tiesi atskleidė su Nicku susilaukusi pirmojo bendro sūnaus. Moteris mažylį pagimdė savo namuose. Kaip skelbia „Page Six“, gimdyme dalyvavo ir tėvas N.Cannonas.

Kūdikio sulaukusi Bre Tiesi savo „Youtube“ paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas vaikelio gimimas.

„Tai buvo labiausiai jaudinanti, ribas peržengianti, bet kartu labiausiai budinanti ir visapusiškai stiprinanti patirtis. Negaliu atsidėkoti savo padėjėjoms už saugų sūnaus gimimą. Ši patirtis pakeitė mane visam laikui, o nuostabesnio ir labiau palaikančio vyro net negalėčiau prašyti“, – rašė Bre.

Kiek vėliau moteris pasidalijo ir pirmąja nuotrauka, kurioje pozavo su ką tik gimusiu kūdikiu.

„Instagram“ nuotr./Nickas Cannonas ir Bre Tiesi su kūdikiu
„Instagram“ nuotr./Nickas Cannonas ir Bre Tiesi su kūdikiu

Naujieną apie su modeliu Bre Tiesi laukiamą šeimos pagausėjimą Nickas Cannonas pranešė vasarį savo pokalbių laidos metu. Stovėdamas prieš susirinkusius žiūrovus studijoje, tviteryje vyras pasidalijo žinutėmis su gerbėjais.

Tada N.Cannonas pasidalijo nuotrauka iš savo ir B.Tiesi kūdikio sutiktuvių šventės ir papasakojo apie jaučiamą gilią meilę kiekvienam savo vaikui bei neslėpė jaudulio dėl į pasaulį netrukus ateisiančios dar vienos atžalos.

Laidos „The Nick Cannon Show“ vedėjas jau yra 10-ies metų dvynių, kurių susilaukė su buvusia žmona Mariah Carey, taip pat 4-erių sūnaus ir dukters, kurių globa dalijasi su Brittany Bell, ir septynių mėnesių dvynių, kurių susilaukė su Abby De La Rosa, tėtis.

2021 m. gruodžio 5 d. mirė N.Cannono ir jo buvusios merginos Alyssa Scott jauniausias sūnus Zenas. Jis sirgo smegenų vėžiu ir mirė būdamas vos penkių mėnesių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką