15min be reklamos

Norvegijos karalius Haraldas V paleistas iš ligoninės

85-erių Norvegijos karalius Haraldas V buvo išrašytas iš ligoninės, kurioje savaitę gydėsi infekciją, tačiau kol kas liks nedarbingumo atostogose, pirmadienį pranešė rūmai.
Karalius Haraldas V
Norvegijos karalius Haraldas V / Scanpix / Dutch Press Photo / Cover Images nuotr.

„Antradienį, gegužės 16 dieną, bus galutinai įvertinta, ar Jo Didenybė Karalius galės surengti iškilmes gegužės 17-ąją, Norvegijos nacionalinę dieną“, – sakoma Norvegijos karališkųjų rūmų pareiškime.

Praėjusį pirmadienį teismas paskelbė, kad karalius buvo paguldytas į ligoninę dėl infekcijos – jau trečią kartą nuo praėjusios vasaros.

„Scanpix“ nuotr./Norvegijos karalius Haraldas V
„Scanpix“ nuotr./Norvegijos karalius Haraldas V

Pastaruoju metu Haraldas V turėjo sveikatos problemų, įskaitant COVID-19, kelio ir širdies operacijas, kvėpavimo takų ligas.

Buvęs olimpinis buriuotojas, Norvegiją valdantis 32 metus, ne kartą atsisakė atsistatydinti. Karalius Norvegijoje atlieka ceremonialines funkcijas.

Jis yra Haakono VII, pirmojo Norvegijos karaliaus po nepriklausomybės paskelbimo 1905 metais, vaikaitis ir valdo nuo 1991 metų sausio.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką