15min be reklamos

Nuo paparacų sprukę princas Harry ir M.Markle pateko į pavojingą situaciją: vos išvengė tragedijos

Trečiadienį princo Harry atstovas pranešė, kad jie kartu su Meghan Markle ir jos mama dalyvavo katastrofiškose automobilių gaudynėse. Jose - ir paparacai.

Incidentas įvyko po to, kai Meghan Markle ir princas Harry antradienį dalyvavo apdovanojimų ceremonijoje Niujorke, pranešė Reuters.

Socialiniuose tinkluose pasirodžiusiose nuotraukose Harry, Meghan ir jos motina Doria Ragland užfiksuoti taksi automobilyje.

„Praėjusią naktį Sasekso hercogas ir hercogienė bei D.Ragland dalyvavo beveik katastrofiškose automobilių gaudynėse, kurias surengė itin agresyvūs paparacai“, – sakoma atstovo spaudai pranešime.

Vida Press nuotr./Princas Harry ir Meghan Markle
Vida Press nuotr./Princas Harry ir Meghan Markle

„Šis nesiliaujantis persekiojimas, trukęs daugiau nei dvi valandas, sukėlė daugybę pavojingų situacijų ir vos nesusidūrėme su kitais kelyje važiavusiais vairuotojais, pėsčiaisiais ir dviem NYPD (Niujorko policijos departamento) pareigūnais“, – sakoma Harry atstovo spaudai pranešime.

Princo Harry atstovas nepateisina paparacų veiksmų.

„Nors buvimas viešuoju asmeniu susijęs su tam tikru visuomenės susidomėjimu, tai niekada neturėtų būti daroma kieno nors saugumo sąskaita“, – sakė atstovas spaudai.

Anot jo, visuomenės interesas neturi kelti pavojaus.

„Šių nuotraukų platinimas, atsižvelgiant į būdus, kuriais jos buvo gautos, skatina labai įkyrią praktiką, kuri yra pavojinga visiems dalyviams.“

Harry ir Meghan 2020 m. pasitraukė iš karališkųjų pareigų ir persikėlė į Jungtines Valstijas iš dalies dėl to, ką jie apibūdino kaip intensyvų žurnalistų persekiojimą.

Princas jau seniai kalba apie savo pyktį dėl spaudos kišimosi. Juos kaltina dėl motinos princesės Dianos mirties, kuri žuvo, kai jos limuzinas sudužo Paryžiuje, sprukdamas nuo persekiojančių paparacių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką