Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 15, 21:33

O.Wilde savo režisuotame filme vaidino su mylimuoju H.Stylesu: tai sukėlė skandalą

Rugsėjo 23 dieną į Lietuvos kino teatrus atkeliauja Olivios Wilde režisuotas seksualus psichologinis trileris „Nesijaudink, brangioji“, kuriame pamatysime vaidinant ne tik pačią O.Wilde, bet ir jos dabartinį mylimąjį, dainininką Harry Stylesą bei kitus garsius aktorius Chrisą Pine’ą, Gemmą Chan, Florence Pugh.
Harry Stylesas filme „Nesijaudink, brangioji“
Harry Stylesas filme „Nesijaudink, brangioji“ / CLINIC 212 nuotr.

„Atrankos buvo išties nelengvos, daug kas keitėsi, painiojosi, tai pavykdavo iš pirmo karto, tai nepavykdavo net iš dešimto. Bet galiausiai viskas stojo į savo vietas“, – apie pasirinktą komandą pasakojo O.Wilde. Tiesa, aktorių santykiai už filmavimo aikštelės ribų buvo aptarinėjami garsiau, nei pats filmas.

Pirmiausia dėmesio centre atsidūrė O.Wilde ir H.Styleso romanas, mat moteris buvo vos spėjusi išsiskirti su savo dviejų atžalų tėvu, taip pat aktoriumi Jasonu Sudeikiu. Imta svarstyti, jog skyrybų priežastimi po devynerių kartu praleistų metų ir galėjo tapti naujai užsimezgę jausmai tarp aktorės ir dainininko.

Tai turėjo įtakos ir nuotaikoms filmavimo aikštelėje, mat kiti aktoriai ėmė piktintis poros atvirai rodomais jausmais vienas kitam.

„Harry dalyvavo atrankose lygiai taip pat, kaip ir likę aktoriai. Man buvo svarbu, kad žmogus pajustų scenarijuje aprašytą istoriją, suprastų tai, kas parašyta tarp eilučių. Jis atitiko visus kriterijus ir tai, jog nuostabiai atliko savo darbą, pamatys visi, žiūrintys juostą“, – sakė O.Wilde.

Psichologinio trilerio centre pamatysime Alisą ir Džeką Čeimbersus (aktoriai F.Pugh ir H.Stylesas). Vyrui pakeitus darbą, jauna šeima persikelia į naujojo darbdavio įkurtą uždarą kompanijos miestelį Kalifornijoje. Čia vadžias tvirtai savo rankose laiko charizmatiškas kompanijos vadovas Frenkas (akt. Chrisas Pine’as).

stop kadras/Filmas „Nesijaudink, brangioji“
stop kadras/Filmas „Nesijaudink, brangioji“

Iš pirmo žvilgsnio, uždaras kompanijos miestelis – tikra idilė, kur viskas skirta darbuotojų ir jų antrų pusių patogumui. Kol vyrai dirba prie itin įslaptintų projektų, jų žmonos laiką leidžia vien savo malonumui, apsuptos visos įmanomos prabangos. Už šį rojų primenantį gyvenimą reikalaujama tik vieno – nesigilinti į smulkmenas ir nieko neklausinėti.

CLINIC 212 nuotr./Kadras iš filmo „Nesijaudink, brangioji“
CLINIC 212 nuotr./Kadras iš filmo „Nesijaudink, brangioji“

Tačiau Alisa ne iš tų, kurios neklausinėja. Žinoma, iš pradžių ir ji, apstulbusi iš susižavėjimo, tiesiog mėgaujasi gyvenimu, tačiau po kurio laiko tam tikros detalės jai ima kelti nerimą, ir moteris nesiruošia jų tiesiog ignoruoti. Pamažu už idealaus gyvenimo fasado ima ryškėti keisti, bauginantys ir grėsmingi tikrosios realybės kontūrai.

CLINIC 212 nuotr./Kadras iš filmo „Nesijaudink, brangioji“
CLINIC 212 nuotr./Kadras iš filmo „Nesijaudink, brangioji“

Kuo toliau virs poros gyvenimas ir kaip baigsis šis jų „nuotykis“? Tai filme „Nesijaudink, brangioji“ pamatysime jau nuo rugsėjo 23 dienos.

Filmo anonsas:

VIDEO: NESIJAUDINK, BRANGIOJI / Don't Worry Darling - seksualus psichologinis trileris kinuose rugsėjo mėn.
„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką