Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
02 09

„OnlyFans“ sekso įrašas, kainavęs laisvę: kaip TV žvaigždė buvusį mylimąjį įkišo už grotų

„Man sunku pasitikėti žmonėmis, bet tai nėra bloga savybė. Daug kartų buvau įskaudinta.“ Realybės šou žvaigždės ir nuomonės formuotojos Georgios Harrison gyvenimas vos nesugriuvo, kai jos buvęs mylimasis slapta nufilmavo jųdviejų seksą ir paskelbė tai internete. Vyras pateko į kalėjimą, o ji atsisakė savo teisės į anonimiškumą, kad padėtų daugeliui kitų panašiai nukentėjusių moterų.
Georgia Harrison, Stephenas Bearas
Georgia Harrison, Stephenas Bearas / Vida Press nuotr.

„Kas blogiausio gali nutikti?“ – to 2020 metų vieno rugpjūčio sekmadienio rytą savęs paklausė Georgia Harrison, kai Stephenas Bearas, gyvenantis priešais, pakvietė ją arbatos. Jie vienas kitą pažinojo iš realybės šou ir „influencerių“ rato. Georgia dalyvavo realybės šou „The Only Way Is Essex“ („Towie“) ir „Love Island“. Stephenas – „Shipwrecked“, „Ex on the Beach“, o vėliau laimėjo „Celebrity Big Brother“. Anksčiau jie buvo užmezgę romantiškus santykius, tačiau jų metu Bearas su Harrison nesielgė gerai.

Vida Press nuotr./Georgia Harrison, Stephenas Bearas
Vida Press nuotr./Georgia Harrison, Stephenas Bearas

„Buvo COVID-19 pandemija, sėdėjau namuose, buvau labai vieniša ir blogai jaučiausi, – pasakojo Harrison. – Žinojau, kad eiti pas Bearą bloga mintis, bet jaučiausi vieniša. Galiausiai pagalvojau – kas blogiausia, kas gali nutikti? Dabar jau žinome.“

Po rytinės arbatos sekė ilgi pietūs su tekila ir girtas seksas Bearo namų kieme. Seksas buvo kitoks nei anksčiau, labiau panašus į spektaklį, nes

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Užsisakykite 15min naujienlaiškius