Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 03, 15:00

P.Walkerio dukra M.Walker pasakoja apie abortą per pandemiją: pasmerkė JAV sprendimą

Modelis Meadow Walker, mirusio aktoriaus Paulo Walkerio dukra, papasakojo savo asmeninę istoriją apie abortą. Ji teigė ilgai dvejojusi, ką pasirinkti, tačiau mano, jog galutinis sprendimas turi būti privatus ir asmeninis, todėl pasmerkė JAV Aukščiausiojo Teismo priimtą sprendimą, panaikinantį moterų teisę į abortus.
Paulas Walkeris ir Meadow Walker
Paulas Walkeris ir Meadow Walker / „Scanpix“ nuotr.

23-ejų metų Meadow Walker atskleidė, kad 2020 m. pasidarė abortą. Kaip tik tuo metu, kai prasidėjo COVID-19 pandemija.

Kiek vėliau Meadow neslėpė, jog jaučia gėdą prieš moteris JAV dėl Aukščiausiojo Teismo priimto sprendimo panaikinti moterų teisę į abortus:

„Ši diena žymi didžiulę istorijos nesėkmę – didžiulę neteisybę moterims visose Jungtinėse Valstijose. Yra nesuskaičiuojama daugybė tų, kurios sunkiai priėmė sprendimą pasidaryti abortą. Aš taip pat kovojau su abejonėmis, bet 2020-aisiais, kai pasaulis ir taip griuvo dėl pandemijos, nusprendžiau rinktis abortą.“

„Scanpix“ nuotr./Meadow Walker
„Scanpix“ nuotr./Meadow Walker

Ji mano, kad sprendimas turėtų būti privatus ir asmeninis. M.Walker leido suprasti, kad jos sprendimas nebuvo lengvas.

„Man pasisekė, kad turėjau puikų gydytoją, kuris mane palaikė per visą alinantį procesą – su jos pagalba galiu būti laiminga ir sveika, kokia esu šiandien“, – teigė modelis.

Tai buvo praeitis, tačiau, anot aktoriaus dukros, ateitis atrodo niūri.

„Dabar, žinant, kad dar daugiau moterų neturės galimybės kreiptis dėl saugaus nėštumo nutraukimo, labai skauda širdį. Pasaulyje, kuriame moterys nuolat diskriminuojamos, tai atrodo kaip didžiausias išpuolis.“

„Scanpix“ nuotr./Rita Moreno
„Scanpix“ nuotr./Rita Moreno

Ir tokios žvaigždės kaip Rita Moreno sako, kad gerai žino, ką reiškė siekti aborto dar prieš tai, kai 1973 m. jis tapo konstitucine teise. Ji pasakojo žurnalui „Variety“, kad pastojo nuo Marlono Brando. Ji teigė, kad jis pareikalavo, jog ši pasidarytų abortą, be to, surado gydytoją, kuris tai padarė už 500 dolerių. Gydytojas suklydo – procedūra buvo nebaigta, ji gausiai nukraujavo ir vos nemirė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką