Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

„Pagirių Las Vegase“ trilogijos režisierius grįžta su nauja komedija „Karo šunys“

Vienos žiūrimiausių visų laikų juodojo humoro komedijos „Pagirios Las Vegase“ ir dviejų jos tęsinių režisierius Toddas Phillipsas sugrįžta su nauju šedevru – šįkart pagrindinius tikrais įvykiais paremtos komedijos „Karo šunys“ („War Dogs“) herojus vaidina Jonah Hillas ir Milesas Telleris, o filmo siužetas sukasi apie ginklus. Daug ginklų.
Jonah Hillas ir Milesas Telleris komedijoje „Karo šunys“
Jonah Hillas ir Milesas Telleris komedijoje „Karo šunys“ / Kadras iš filmo

„Toddas Phillipsas čia tobulai sugeba suderinti komediją ir dramą. O aktoriai, kurie surinkti, puikiai sugeba susidoroti su jo iškelta kartele“, – sako dviem „Oskarams“ nominuotas Jonah Hillas. Jis vaidina vieną pagrindinių herojų Efraimą Diverolį. Beje, tikrasis Efraimas Diverolis realiame gyvenime atsisakė susitikti su jį vaidinančiu aktoriumi.

„Aš prie to pratęs. Jei žmogus yra agresyviai nusiteikęs prieš tą, kuris jį vaidina filme, manau, tai geras ženklas“, – juokiasi Jonah Hillas.

Tuo tarpu Milesas Telleris teigia, kad jo vaidinamas Davidas Packouzas ne tik kad susitiko su jį vaidinančiu aktoriumi, bet ir pats nusifilmavo komedijoje.

„Jis – tas vyrukas, grojantis gitara senelių namuose. Kai žiūrėsite filmą, atkreipkite dėmesį. Man buvo be galo įdomu jį pažinti. Man buvo labai įdomu pažinti karą kaip verslo modelį, didžiulius pinigus. Išgirsti istorijas žmogaus, kuris tiesiogiai uždirbo iš kitų žmonių nelaimių bei kraujo – neįkainojama patirtis. Geriau jau daug kartų išgirsti, nei kartą pačiam su tuo susidurti“, – pasakoja Milesas Telleris.

Kadras iš filmo/Jonah Hillas komedijoje „Karo šunys“
Kadras iš filmo/Jonah Hillas komedijoje „Karo šunys“

Juostoje pamatysime ir Holivudo žvaigždę Bradley Cooperį, kuris vaidino visose trijose „Pagirių“ dalyse. Po to, kai drauge su Toddu Phillipsu sukūrė „Karo šunis“, duetas paskelbė, kad kitas jų darbas bus HBO kanalui skirtas serialas apie ISIS. Drauge su jais dirbs ir Pulicerio premijos laureatas rašytojas Jobby Warrickas.

Kadras iš filmo/Jonah Hillas ir Milesas Telleris komedijoje „Karo šunys“
Kadras iš filmo/Jonah Hillas ir Milesas Telleris komedijoje „Karo šunys“

Komedija „Karo šunys“ pasakoja apie du jaunus ginklų prekeivius, kurie 2007-aisiais netikėtai laimi JAV Vyriausybės skelbtą konkursą tiekti ginkluotę šalies kariams Afganistane. Tiesa, netrukus vyrukų džiaugsmas išblėsta paaiškėjus, kad 300 milijonų dolerių kontraktas yra šiek tiek sudėtingesnis procesas, nei parduoti pistoletą gatvės nusikaltėliui. Mirtini pavojai bei konkurentų pinklės Afganistane ir gimtojoje Amerikoje priverčia bičiulius galvoti, kad galbūt šįkart jie apžiojo daugiau nei galės nuryti.

Rugpjūčio 18 dieną į Lietuvą atkeliaujančios komedijos „Karo šunys“ anonsas:

VIDEO: KARO ŠUNYS - naujausias "Pagirių Las Vegase" režisieriaus filmas kinuose nuo rugpjūčio 19 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius