Tiesiogiai

Iš Mėlynosios salės prezidentūroje: Gitanas Nausėda skelbia savo sprendimąIš Mėlynosios salės prezidentūroje: Gitanas Nausėda skelbia savo sprendimą

Pakurstė gandus apie sužadėtuves

R&B sensacija vadinama dainininkė Rihanna įpylė žibalo į ugnį – ji paparaciams pasirodė mūvėdama didžiuli žiedą su deimantais. Pasaulio žiniasklaida įtaria, kad papuošalą galėjo padovanoti dainininkės vaikinas Chrisas Brownas poros sužadėtuvių proga.
Rihanna
Rihanna / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dainininkai susitikinėja nuo 2007-ųjų, bet, kaip ir kita garsi panašaus muzikos stiliaus atlikėjų pora – Beyonce ir Jay-Z – vengia pripažinti savo santykius.

Įsimylėjėlius paparacai „pagavo“ Londone, Naujųjų Metų naktį. Rihanna tuomet mūvėjo odines pirštines be pirštų. Jai iškėlus ranką buvo neįmanoma nepastebėti didelio deimantais inkrustuoto žiedo ant bevardžio piršto.

20-metė gražuolė buvo pastebėta išeinanti iš vieno Londono naktinių klubo. Jos priešaky ėjo ir 19-metis C.Brownas. Ištaigingas papuošalas paskatino spėliones, kad būtent Naujųjų Metų naktį vaikinas pasiūlė merginai iš Barbadoso savo širdį. Tiesa, Rihannos veidas ankstų sausio 1-osios rytą neišdavė jokių emocijų, nors britų žurnalistai dėl to apkaltino tik žiemišką Londono orą.

Palikę klubą Rihanna ir C.Brownas įsėdo į jų laukusį automobilį ir kartu patraukė į viešbutį. Neseniai muzikantai kartu dirbo su Rihannos hitu „Disturbia“, kurį iš esmės C.Brownas parašė sau, tačiau vėliau pamanė, kad daina geriau skambės dainuojama moters. Todėl ją pasiūlė mylimajai. Rihanna, beje, nė sykio nepripažino jausmų C.Brownui. „Mes ilgą laiką esame draugai. Mes tikrai labai geri draugai“, – sakė atlikėja po to kai kartą viešumą pasiekė nuotraukos, kuriose ji ir C.Brownas bučiavosi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką