Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Palin jaučiasi išnaudojama

Aliaskos gubernatorė ir buvusi respublikonų kandidatė į JAV viceprezidento postą Sarah Palin, pareiškė, kad jaučiasi išnaudojama CBS naujienų pranešėjos Katie Couric bei komikės aktorės Tinos Fey, rašo „International Herald Tribune“.
Sarah Palin
Sarah Palin / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjai gybernatorė davė vieną iš pirmųjų garsiųjų interviu netrukus po to, kai buvo paskelbta partijos kandidate, o antroji išgarsėjo tuo, jog puikiai parodijavo gubernatorę televizijos laidoje „Saturday Night Live“ ir tapo tikra S.Palin antrininke.

Be to, prieš keletą dienų, duodama interviu, kurio ištraukos netrukus atsirado interneto svetainėje „YouTube“, S.Palin pareiškė, kad itin atidžiai ketina stebėti, kaip Kennedy klano palikuonei Caroline Kennedy seksis, siekiant senatorės posto. Pasak gubernatorės, ji ketinanti atidžiai stebėti, ar moteriai pavyks susilaukti šiltesnio priėmimo iš žiniasklaidos pusės, nei teko patirti jai.

S.Palin per interviu teigė beveik neabejojanti, kad Kennedy klano atstovė bus sutikta ir priimta kur kas šilčiau, nei buvo ji, o tai tik dar kartą parodys, kad Amerikoje vis dar egsistuoja skirtingos klasės. Tačiau, C.Kennedy, kuri pretenduoja užimti Hillary Clinton vietą Senate kaip Niujorko senatorė, ne kartą žiniasklaidoje jau buvo kaltinama patirties ir įgūdžių stoka.

Vis dėlto, S.Palin netruko pranešti, kad jos žodžiai buvo išimti iš konteksto, norint sukurti kur kas reklamiškai patrauklesnį interviu.

 


 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius