Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 07, 20:28

Paryžiuje susižadėjo A.Lavigne ir Mod Sun: ant žiedo išgraviruoti svarbūs žodžiai

Džiugi žinia gerbėjams – susižadėjo Avril Lavigne (37) ir atlikėjas Mod Sun (35). Ant vieno kelio jis priklaupė Paryžiuje, prie Eifelio bokšto.
Avril Lavigne ir Mod Sun
Avril Lavigne ir Mod Sun / Socialinių tinklų nuotr.

Žinia apie sužadėtuves su Avril Lavigne atlikėjas Mod Sun pasidalijo savo instagrame. Šalia romantiškų nuotraukų nugulė ne ką mažiau aistringi žodžiai, skirti mylimajai būsimai žmonai.

„Dieną, kai tave sutikau, žinojau, kad esi ta vienintelė

Amžinai kartu, kol baigsis mūsų dienos.

Aš turėjau svajonę pasipiršti Paryžiuje,

Ten ir ištraukiau žiedą ir paprašiau tavęs jį dėvėti.

Buvau ant vieno kelio ir žiūrėjau tau į akis

Tu buvai per graži, kad galėčiau apibūdinti žodžiais.

Paėmiau tavo ranką ir įkvepiau oro,

Pasakiau – ar tekėsi už manęs? Ir tu pasakei taip.

Myliu tave, Avril“, – rašė jis.

Dainininkė taip pat pasidalijo gražia nespalvota nuotrauka, kurioje Modas, priklaupęs ant vieno kelio, o fone matomas Eifelio bokštas. Prancūzišką saldžią nuotrauką Avril papildė prancūzišku prierašu: „Taip, mylėsiu tave amžinai!“

Savo instagrame paviešintame nuotraukų albume Avril pademonstravo nuostabų sužadėtuvių žiedą. Ji papasakojo apie jį užsienio leidiniui „People“, sakydama, kad ant jo išgraviruoti pirmieji Modo jai pasakyti žodžiai: „Hi Icon“ (liet. labas, ikona).

Socialinių tinklų nuotr./Avril Lavigne sužadėtuvių žiedas
Socialinių tinklų nuotr./Avril Lavigne sužadėtuvių žiedas

„Jis nuo pat pradžių žinojo, kad noriu širdies formos deimanto, nes tą dieną, kai susipažinome, mūvėjome vienodus širdies formos žiedus. Nuo to laiko juos nešiojome kiekvieną dieną, todėl ir sužadėtuvių žiedas toks. Jis man labai patinka“, – pridėjo Avril.

A.Lavigne tęsė, kad piršlybos buvo „visiška staigmena“, nors ji pajuto, kad Modas yra „tas vienintelis“, kai tik jie susipažino ir pradėjo kartu dirbti prie jos naujausio albumo „Love Sux“.

„Žinojau, kad mus sieja labai stiprus nenutrūkstamas ryšys nuo pat pirmos rašymo ir bendro darbo studijoje savaitės.“

15min primena, kad atlikėja A.Lavigne pirmą kartą ištekėjo už grupės „Sum 41“ nario Darycko Whibley, tačiau vos po trejų santuokos metų juodu išsiskyrė.

Antru dainininkės vyru tapo „Nickelback“ lyderis Chadas Kroegeris, tačiau ir su juo santuoka nebuvo ilga – skyrybos įvyko po dvejų metų.

„Chadas ir aš esame labai artimi. Esu dėkinga, turėdama gyvenime tokį žmogų, kaip jis“, – apie buvusį vyrą kalbėjo A.Lavigne.

Santykiai su trečiuoju mylimuoju Phillipu Sarofimu baigėsi po mažiau nei dvejų kartu praleistų metų. Dainininkė ir milijardierius investuotojas iš JAV pirmą kartą kartu buvo pastebėti 2018-ųjų kovą vakarieniaujantys Los Andžele. Skelbiama, kad pora susipažino dėka bendrų draugų ir tada jau susitikinėjo keletą mėnesių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką