Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota 2022 09 14, 20:56

Pasaulio garsenybės dalijasi sekso patarimais: kas juos užveda lovoje (ir ne tik)?

Norite paįvairinti seksualinį gyvenimą ir pakurstyti aistrą? Galbūt jums padės šių daugiau nei 20-ies garsenybių patarimai. Dainininkai, aktoriai ir modeliai atvirai papasakojo, kas juos įaudrina miegamajame (ir ne tik).
Lady Gaga, Nickas Jonas, Scarlett Johansson, Justinas Timberlake'as, Emily Ratajkowski Tik prenumeratoriams
Lady Gaga, Nickas Jonas, Scarlett Johansson, Justinas Timberlake'as, Emily Ratajkowski / „Scanpix“, Vida Press nuotr.

Khloe Kardashian užveda nešvankūs žodžiai

Realybės šou ir socialinių tinklų žvaigždė Khloe Kardashian atskleidė sekso neįsivaizduojanti be dialogo.

„Aš tikiu nešvankių pokalbių galia. Bendravimas sekso metu yra privalomas – netgi manau, kad jei nesikalbi, tai nemandagu. Jei mano partneris nekalbus, tokiu atveju aš nesusijaudinu. Iš kur man tada žinoti, ar jis mėgaujasi?“ – patarimais dalijosi Khloe.

Ji pridūrė: „Man net nerūpi tai, ką jis sako – man tai nėra svarbiausia. Neprivalai sugalvoti beprotiškų dalykų, kuriuos galėtum pasakyti. Jei tau kažkas patinka, gali tiesiog garsiau kalbėti. Manau, kad būtent tai ir turėtumėte daryti! Tai seksualus būdas sužinoti, kas jaudina tavo partnerį, ypač jei dar tik neseniai esate kartu.“

„Scanpix“ nuotr./Khloe Kardashian
„Scanpix“ nuotr./Khloe Kardashian

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką