Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Pasauliniu bestseleriu tapusi knyga keliasi į ekranus: taps puikiu savipagalbos terapijos seansu

Ne paslaptis, kad nuo šių metų pavasario ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje kitų šalių, gerokai pablogėjo žmonių psichologinė sveikata. Dabar, kai vasarai ant kulnų mina ruduo, pandemijos mastai vis dar neslūgsta, o žmonių santykiai patyrė ne vieną sudėtingą išbandymą, neretas griebiasi pagalbos šiaudo. Vieną būdą kovoti su užklupusiu nerimu, depresija ar tiesiog norint bent trumpam pabėgti nuo realybės pasiūlys Lietuvos kino teatrai.
Kadras iš filmo „Paslaptis: išdrįsk svajoti“
Kadras iš filmo „Paslaptis: išdrįsk svajoti“ / CLINIC 212 nuotr.
Temos: 2 Katie Holmes Kinas

Pasauliniu fenomenu tapusio australų rašytojos Rhondos Byrne bestselerio „Paslaptis. The Secret“ įkvėpta romantinė drama „Paslaptis: išdrįsk svajoti“ pasakos tiesiog neįtikėtiną vienos moters gyvenimo istoriją, milijonams tapusia tikru įkvėpimu, terapija bei savipagalbos seansu.

Drama, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka garsi aktorė Katie Holmes, pasakos apie Mirandą – moterį, likusią vieną su trimis mažamečiais vaikais ir besisukančią kaip išmano, kad tik sudurtų galą su galu. Nenuostabu, kad ir į gyvenimą ji žvelgia ne itin optimistiškai, nesąmoningai laukdama, kol nutiks dar kas nors blogo.

CLINIC 212 nuotr./Kadras iš filmo „Paslaptis: išdrįsk svajoti“
CLINIC 212 nuotr./Kadras iš filmo „Paslaptis: išdrįsk svajoti“

Atrodytų, iš knygos puslapių gimęs scenarijus primena bet kurią kitą dramą, tačiau jei taip būtų, filmo istorijos įkvėpimu tapusi Rhondos Byrne knyga nebūtų turėjusi tokio pasisekimo – ji jau yra išversta į daugiau nei 50 kalbų (taip pat ir lietuvių) bei parduota daugiau nei 30-ies milijonų egzempliorių tiražu.

Ir tuomet, kai Mirandos gyvenime viskas dažosi vis liūdnesnėmis spalvomis, pasirodo paslaptingas nepažįstamasis, vardu Brėjus. Vyras – visiška jos priešingybė ir yra įsitikinęs, kad kiekvienas žmogus turi slaptą supergalią į savo gyvenimą pritraukti tai, ko trokšta. Kitaip tariant, Brėjus tiki, kad mintys materializuojasi ir įvyksta tik tai, ko mes patys norime.

Po keleto stulbinančių epizodų Miranda pamažu ima tuo tikėti ir atranda kitokio gyvenimo paslaptį. Tačiau didžiausia paslaptis – tikroji Brėjaus atsiradimo jos gyvenime priežastis – Mirandos dar tik laukia ateityje.

Filmo „Paslaptis: išdrįsk svajoti“ režisierius Andy Tenantas, puikiai žiūrovams žinomas kaip juostų „Kvailių auksas“, „Mergina iš Alabamos“, sako, kad ėmėsi filmo, nes laikams vis sunkėjant ir žmonėms einant iš proto dėl per didelių krūvių tokios juostos kino teatruose itin reikalingos.

„Šiandien mums labiau nei bet kada iki šiol reikia įkvepiančių nepasiduoti niūrioms mintims istorijų, priminimo bei pavyzdžio, jog daug kas priklauso nuo mūsų minčių. Minčių galia daro stebuklus ir tai puikiai įrodo atsiliepimai apie knygą, recenzijos. Jei knyga gali pakeisti tiek likimų, tai padėti padarys ir filmas. Na, o tiems, kurie gyvena puikiai ir su panašiomis problemomis nesusiduria, juosta leis tiesiog netuščiai praleisti laiką kino salėje“, – įsitikinęs A.Tenantas.

Įkvėpimu daugeliui tapsianti drama „Paslaptis: išdrįsk svajoti“ gelbėti pasaulio į kino teatrus atkeliauja jau nuo rugsėjo 4 dienos.

Filmo anonsas:

VIDEO: PASLAPTIS: IŠDRĮSK SVAJOTI / The Secret: Dare To Dream - kinuose nuo rugsėjo 4 d. (anonsas)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius