15min be reklamos
2013 01 02, 10:39

Pasirodė Kim Kardashian kūdikio fotorobotas, o vien už apvalėjančio pilvo nuotraukas būsimai mamytei siūloma šimtai tūkstančių

Nors Kim Kardashian ir Kanye Westas apie savo būsimą kūdikį papasakojo tik prieš keletą dienų, užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad į pasaulį atkeliausiančio mažylio močiutė jau trina rankomis dėl galimo pelno.
Kanye Westas, Kim Kardashian ir jų naujagimio fotorobotai
Kanye Westas, Kim Kardashian ir jų naujagimio fotorobotai / „Daily Mail“ ir „Scanpix“ nuotr.

Entertainmentwise.com praneša, kad Kim mama Kris Jenner jau derasi dėl dukros didėjančio pilvo ir būsimo mažylio nuotraukų pardavimo. Portalo šaltiniai atskleidė, kad už Kim Kardashian apvalėjančio pilvuko nuotraukas vienas žurnalas siūlo apie 300 000 JAV dolerių.

Būsima močiutė taip pat ploja rankomis dėl galimai padidėsiančių Kardashianų šeimos realybės šou reitingų. Tiesa, verslios senelės planams koją gali pakišti kūdikio tėtis – reperis Kanye Westas, kuris pareiškė, jog savo atžalai bandys suteikti kuo daugiau ramybės ir privatumo, tad kūdikiui realybės šou pasirodyti neleis.

Tačiau Kim Kardashian nevengia paatvirauti apie savo nėštumą, kuris užsienio žiniasklaidoje tapo didžiausia sensacija. Moteris tikino, jog, kai tik galės, būtinai nori sužinoti būsimo mažylio lytį. „Labai norėčiau sužinoti, kas gims. Vis dėlto, man svarbiausia, kad mažylis būtų sveikas“, – pasakojo K.Kardashian.

O žurnalistai netruko apskaičiuoti, kur ir kada buvo pradėtas Kim ir Kanye kūdikis. Pranešama, kad garsioji realybės šou žvaigždutė laukiasi apie 12 savaičių. Tai reiškia, kad lemtingą naktį porelė praleido Italijoje, per Kim 32-ajį gimtadienį, kuomet Kanye savo mylimąją nuskraidino į Romą pavakarieniauti.

Maža to, portalas Dailymail.co.uk pagamino būsimo Kim ir Kanye mažylio fotorobotą ir išanalizavo kaip atrodys kūdikis. Esą vaikas gims paveldėjęs daugiau armėnų kilmės motinos bruožų – putlias lūpas, tamsią odą bei akių formą. O iš Kanye mažyliui turėtų atitekti tamsios akys bei stori antakiai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką