15min be reklamos
2022 12 02, 12:16

Pasirodė serialo apie princą Harry ir Meghan anonsas: jame – dar niekam nematyti kadrai

JAV kino platfoma „Netflix“ paviešino pirmąjį dokumentinio serialo apie princą Harry ir Meghan Markle anonsą. Dokumentika pavadinimu „Harry & Meghan“ papasakos apie dar negirdėtus Sasekso hercogų meilės istorijos vingius ir parodys tokią porą, kokios dar niekas nėra matęs.
Princas Harry ir Meghan Markle
Princas Harry ir Meghan Markle / Stop kadrai

Dokumentinio šešių dalių serialo „Harry & Meghan“ anonsas tarsi pro rakto skylutę leidžia žvilgtelėti į asmeninį princo Harry ir Meghan Markle gyvenimą. Trumpame vaizdo įraše matomi intymūs, dar niekam nematyti kadrai iš 2018 m. vykusio vestuvių pokylio, kelionės į Afriką ir Meghan nėštumo laikotarpio.

Be džiaugsmo akimirkų, anonse parodomi ir sunkumai, su kuriais Sasekso hercogai kovojo atsidūrę karališkojo dėmesio centre. Matoma, kaip Meghan šluostosi ašaras, įtrauktas ir kadras iš 2019 m. Tautų Sandraugos dienos ceremonijos, kurios metu tarp poros ir karališkosios šeimos bei žiniasklaidos tvyrojo įtampa.

Serialo anonsas:

VIDEO: Harry & Meghan | Official Teaser | Netflix

Anonse princas Harry ir Meghan Markle atskleidė, kodėl nusprendė taip atvirai papasakosi savo istoriją.

„Niekas nemato to, kas vyksta už uždarų durų, – sako Harry. – Turėjau padaryti viską, ką galėjau, kad apsaugočiau savo šeimą“.

„Kai statymai tokie dideli, ar nėra prasmingiau išgirsti mūsų istoriją iš mūsų pačių?“, – pridūrė Meghan.

Stop kadras/Princas Harry ir Meghan Markle
Stop kadras/Princas Harry ir Meghan Markle

Pasak „Netflix“, seriale tyrinėjamos jų slaptos, ankstyvosios pažinties dienos ir iššūkiai, dėl kurių pora jautėsi priversta pasitraukti iš karališkųjų pareigų. Į dokumentiką įtraukti Sasekso hercogų draugų ir istorikų, aptariančių šiandieninę Didžiosios Britanijos situaciją ir karališkosios šeimos santykius su spauda, komentarai. Pakalbinti ir šeimos nariai, iš kurių dauguma niekada anksčiau viešai nekalbėjo apie tai, ką matė,

„Serialas ne tik nušviečia vienos poros meilės istoriją, bet ir piešia pasaulio bei to, kaip mes elgiamės vieni su kitais, paveikslą“, – sakė jo kūrėjai.

Dokumentikos autorė – „Oskarui“ nominuota režisierė Liz Garbus, jau anksčiau kūrusi filmus apie garsenybes. Daugiametę sutartį su „Netflix“ Meghan Markle ir princas Harry pasirašė 2020 m. rugsėjį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką