Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Pasiruošti vaidmeniui aktorei Katherine Heigl padėjo įvaikinta mergaitė iš Korėjos

„Emmy“ statulėle už serialą „Grei anatomija“ apdovanota bei vaidmenimis filmuose „Bjauri tiesa“, „27 suknelės“, ir „Ponas ir ponia gangsteriai“ išgarsėjusi Katherine Heigl į kino teatrus žengia su dar vienu nuotaikingu filmu – „Po vienu stogu“, teigiama išplatintame pranešime spaudai.
Katherine Heigl
Katherine Heigl / „Acmefilm“ archyvo nuotr.

Ši juosta aktorei labai artima. Besiruošdama vaidmeniui, K.Heigl su vyru įsivaikino mergaitę iš Korėjos, o filme jai teko įkūnyti moterį, kuriai po draugų žūties su ne itin mėgstamu mergišiumi (akt. Joshas Duhamelis) patikėta užauginti krikšto dukrą.

Manau, galima taip pat beprotiškai mylėti vaikelį, net jei jo ir negimdei, – sakė aktorė,

K. Heigl žurnalui „Harper`s Bazaar“ prisipažino į šį vaidmenį įdėjusi labai daug savęs. „Tai tikrų tikriausias sutapimas – kai filmavimo aikštelėje teko mokytis prižiūrėti metukų mergaitę, namuose dariau lygiai tą patį. Teko labai daug ko išmokti. Į namus nešiausi patirtį iš filmo, o į filmą įdėjau savo įspūdžius, kaip jautiesi, kai namie išties netikėtai apsigyvena kūdikis“, – pasakoja aktorė.

 32 metų Holivudo žvaigždė yra didžiulė įvaikinimo šalininkė: „Mano tėvai, turėdami du biologinius vaikus, prieš daugybę metų įsivaikino mergaitę iš Korėjos. Tuomet kaimynai į juos žiūrėjo kaip į ufonautus, o ta mergaitė dabar yra tikrų tikriausia mano sesuo. Manau, galima taip pat beprotiškai mylėti vaikelį, net jei jo ir negimdei. “

Filme „Po vienu stogu“ aktorė vaidina verslininkę Heleną, kuriai tenka didelis iššūkis. Draugai testamente (jei jiems nutiktų kas nors blogo) nurodo ją ir gražuoliuką Eriką kaip jų vaikelio globėjus. Nutikus nelaimei, nieko apie tėvystę nenutuokiantys žmonės apsigyvena kartu ir ima auginti vaiką.

Realybėje K.Heigl kasdienybė – ne tokia baugi. Prieš dvejus metus ji ištekėjo už kantri dainininko Josho Kelley, dabar jiedu su įvaikinta dukryte Naleigh svajoja pabėgti iš Holivudo. „Šiuo metu visas mano gyvenimas sukasi apie šeimą. Neturiu nieko prieš pabūti namų šeimininke, tačiau esu įsitikinusi, kad tokia mano kasdienybė žlugdo žmonių fantaziją. Jie turbūt mano, kad ir paprastą dieną vaikščioju avėdama aukštakulnius, o mano vaikui nereikia keisti sauskelnių“, – juokiasi aktorė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius