Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Nėščia aktorė Anne Hathaway nusifotografavo su bikiniu

Anne Hathaway patvirtino tai, kas jau akivaizdu – ji laukiasi pirmojo vaiko. Aktorė socialiniame tinkle „Instagram“ paviešino savo nuotrauką, kurioje aiškiai matomas jos dailiai suapvalėjęs pilvukas.
Anne Hathaway
Anne Hathaway / „Instagram“ nuotr.
Temos: 1 Anne Hathaway

Kalbos, kad „Vargdienių“ žvaigždė su vyru Adamu Shulmanu laukiasi pirmagimio, pasklido lapkritį, kai aktorė Los Andžele buvo nufotografuota su pastebimai suapvalėjusiu pilvu. Tačiau iki šiol sutuoktiniai nė karto nekomentavo šio fakto ir oficialiai nebuvo patvirtinę, kad tikrai laukia šeimos pagausėjimo.

Tačiau dabar 33 metų aktorė į „Instagram“ įkėlė savo nuotrauką, kurioje ji nufotografuota paplūdimyje vilkinti dviejų dalių maudymosi kostiumėlį – tai ji padarė norėdama aplenkti paparacus, kurie jos tykojo paplūdimyje, kad galėtų parduoti jos nėščios nuotraukas. Nuotraukoje Anne Hathaway matoma pridėjusi delnus prie savo smarkiai suapvalėjusio pilvuko.

Aktorė prie nuotraukos parašė: „Laimingų 2016-ųjų, mano nuostabieji Instagram draugai! Ką gi, viešinti nuotrauką, kurioje vilkiu tik bikinį, man kiek nebūdinga, tačiau ką tik, būdama paplūdimyje, pastebėjau, jog buvau nufotografuota. Galvoju, jei jau tokia nuotrauka pasklis po pasaulį, tegul tai bent jau būna tokia nuotrauka, kuri mane džiugins... Linkiu jums meilės, šviesos ir palaimos ateinančiais metais!... Annie.“

Anne Hathaway už Adamo Shulmano ištekėjo 2012 metais.

Anksčiau aktorė viename interviu Didžiosios Britanijos laikraščiui „The Daily Telegraph“ papasakojo apie savo šeimos planus.

„Pradėsiu nuo vieno sveiko vaiko, bet norėčiau pati susilaukti kelių ir dar įsivaikinti. Žinote, tikrai tai padarysiu. Norėčiau turėti tiek vaikų, kiek tik galėsiu sau leisti, – ne tik finansiškai, bet ir laiko prasme, nes juk norisi, kad kiekvienas jų jaustųsi esąs ypatingas“, – sakė ji.

„Scanpix“/AP nuotr./Adamas Shulmanas ir Anne Hathaway
„Scanpix“/AP nuotr./Adamas Shulmanas ir Anne Hathaway

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką