15min be reklamos
2023 02 21, 11:43

Per žemės drebėjimą Turkijoje žuvo serialo „Nuodėmingoji žemė“ aktorė Emel Atici ir jos dukra

Per 7,8 balo žemės drebėjimą, kuris sukrėtė Turkijos pietus ir Sirijos šiaurę, žuvo aktorė Emel Atici (52). Kartu su ja – ir dukra Püryan. Abi jos buvo įkalintos namuose.
Emel Atici
Emel Atici / Stop kadras

Kaip patvirtino serialą „Nuodėmingoji žemė“ kurianti prodiuserinė kompanija, aktorė Emel Atici rasta negyva per gelbėjimo darbus, kuriais toliau bandoma rasti išgyvenusiųjų, nors žuvusiųjų skaičius jau pasiekė 33 000.

Emel Atici su dukra Püryan Atici buvo rasta 2023 m. vasario 11 d., šeštadienį, tačiau tik dabar patvirtinta liūdna žinia, kaip rašo portalas Elperiodico.com. Emel, kuri seriale vaidino vieną iš Čukurovos kaimynų ir piktojo Sermino Jamano draugę, buvo labai mylima savo kolegų, kurie socialiniuose tinkluose ėmė reikšti sielvartą.

„Man liūdna. Man labai labai gaila... Dėl visų, dėl visko. Apgailestauju dėl jūsų netekties“, – rašė Hilal Altinbilek, pagrindinė serialo herojė, geriau žinoma kaip Züleyha.

„Labai liūdime dėl Emel Atici ir jos dukters Püryan Atici, brangios mūsų serialo aktorės, netekties per žemės drebėjimo nelaimę mūsų šalyje. Emel Atici ir jos mylimai dukrai, visiems mūsų piliečiams, žuvusiems per žemės drebėjimą, reiškiame užuojautą jų šeimoms ir artimiesiems“, – rašė prodiuserinė kompanija instagrame prie aktorės nuotraukos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką