15min be reklamos
2018 01 03, 09:27

Pirmagimio besilaukianti Eva Longoria parodė pilvuką: „Nauji metai, nauji nuotykiai“

„Nusivylusiai namų šeimininkei“ Evai Longoriai (42) 2018-ieji neabejotinai bus ypatingi. Garsi aktorė ir jos mylimasis, meksikiečių televizijos magnatas Jose Antonio Bastonas (49) laukiasi berniuko. Būsima mama džiaugiasi pirmagimio laukimu, o gerbėjams parodė jau gerokai suapvalėjusį pilvuką.
Eva Longoria ir Jose Antonio Bastonas
Eva Longoria ir Jose Antonio Bastonas / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.

„Nauji metai – nauji nuotykiai! Esu dėkinga savo gražiai šeimai, ji jau dabar taip myli būsimą kūdikį“, – socialiniame tinkle pasidalinusi nuotrauka, kurioje drauge su artimiausiais šeimos nariais laiko priglaudusi rankas prie pilvo, rašė penktą nėštumo mėnesį skaičiuojanti E.Longoria.

Žinia apie E.Longorios nėštumą daugeliui aktorės gerbėjų jau buvo laukta, aktorė ne kartą buvo užsiminusi, kad norėtų susilaukti atžalos, o tuomet, kai pastojo, žurnalui „Ocean Drive“ džiaugėsi, kad „pagaliau tai įvyko“ ir kad tai „yra tikra dovana, tikra palaima“.

15min primena, kad praėjusių metų pavasarį E.Longoria ir J.A.Bastonas sumainė žiedus. Tuomet grandiozinės vestuvės vyko Meksikos pajūrio kurorte Akapulke, meksikiečių aktoriaus ir gero poros draugo Jaime Camilo namuose.

Jų amžinos meilės priesaiką, kuri buvo išsakyta ispanų ir anglų kalbomis, stebėjo apie 80 artimiausių poros draugų ir artimųjų. Jaunavedžiai apsikeitė paprastais baltojo aukso žiedais, kuriuos pagamino „Berger“.​

„Instagram“ nuotr./Eva Longoria ir Jose Antonio Bastonas su Mario Lopezu ir jo žmona Courtney
„Instagram“ nuotr./Eva Longoria ir Jose Antonio Bastonas su Mario Lopezu ir jo žmona Courtney

Vestuvių puotoje dalyvavo kone „pusė Holivudo“ – nemažai lotynų amerikiečių kilmės garsenybių ir kitų žvaigždžių: dainininkai Ricky Martinas ir Katy Perry, aktorės Penelope Cruz ir Melanie Griffith, televizijos laidų vedėjas Mario Lopezas, Davidas Beckhamas su žmona Victoria Beckham ir daugybė kitų.

E.Langoriai ši santuoka buvo jau trečioji, tačiau su ankstesniais vyrais aktoriumi Tyleriu Christopheriu ir NBA žvaigžde Tony Parkeriu ji vaikų neturėjo. Aktorei tai pirmas vaikas, J.A.Bastonas iš ankstesnių santykių turi keturias atžalas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aktorė Eva Longoria Meksikoje ištekėjo už TV magnato Jose Antonio Bastono

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką