Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Po skyrybų su „Nickelback“ lyderiu Avril Lavigne turi naują draugą

Dainininkei Avril Lavigne (32 m.) ir grupės „Nickelback“ lyderiui Chadui Kroegeriui (42 m.) santuokos išgelbėti nepavyko – jiedu galutinai pasuko skirtingais keliais, o Avril jau turi naują draugą.
Avril Lavigne ir J.R. Rotemas
Avril Lavigne ir J.R. Rotemas, išeinantys iš „The Nice Guy“ restorano Los Andžele / Vida Press nuotr.

Šią savaitę Avril Lavigne buvo nufotografuota išeinanti iš populiaraus Los Andželo restorano „The Nice Guy“ susikibusi už rankų su muzikos prodiuseriu J. R. Rotemu (41 m.). Nuo fotografų jiedu nesislapstė ir nebandė apsimetinėti, kad nėra pora. Tai ne pirmas kartas, kai Avril ir J.R. pastebimi leidžiantys laiką kartu.

„J. R. yra prodiuseris, su kuriuo ji dirba. Jis gerbiamas muzikos industrijoje, – „E! News“ sakė šaltinis. – Pastaruoju metu jie pradėjo leisti laiką kartu ir tarp jų neabejotinai yra chemija. Jie abu jaučia labai didelę aistrą muzikai.“

„Jiedu buvo keliuose pasimatymuose ir atrodo, kad reikalai juda romantiškų santykių kryptimi“, – pridūrė šaltinis.

J. R. Rotemas yra prodiusavęs tokių muzikos žvaigždžių kaip Rihannos, Britney Spears, Nicki Minaj, „Maroon 5“, Gwen Stefani, Nicole Scherzinger ir daugybės kitų dainas. Vienu metu net buvo paskleistas gandas, kad Britney Spears nuo jo laukėsi kūdikio – tai, žinoma, buvo netiesa.

15min primena, kad Avril Lavigne ir „Nickelback“ lyderis Chadas Kroegeris susituokė 2013-ųjų liepą Prancūzijoje. Po dvejų santuokos metų, 2015-ųjų rugsėjį, Avril Lavigne pranešė, kad skiriasi su vyru. Vis tik po pusmečio kilo kalbų, kad jiedu išsprendė savo nesutarimus ir nusprendė duoti santuokai antrą šansą. Tačiau galiausiai jų keliai galutinai išsiskyrė, nors iki pat dabar Avril ir Chadas palaiko draugiškus santykius ir formaliai tebėra susituokę.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Chadas Kroegeris ir Avril Lavigne
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Chadas Kroegeris ir Avril Lavigne

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius