Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 11 12, 20:35

Populiarusis serialas „Pelenės istorija“: kaip šiandien gyvena ir atrodo jo žvaigždės?

2004-2005 m. argentiniečių serialas „Floricienta“, įkvėptas pasakos apie Pelenę, sulaukė milžiniškos sėkmės ir pelnė daugybę gerbėjų visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, kur buvo rodytas pavadinimu „Pelenės istorija“. Nors prabėgo jau daugiau nei 15 metų, serialas ir šiandien prisimenamas, tačiau kaip susiklostė jo žvaigždžių gyvenimai? Vienos aktorės jau ir nebėra gyvųjų tarpe...
Kadrai iš serialo „Pelenės istorija“ Tik prenumeratoriams
Kadrai iš serialo „Pelenės istorija“ / Serialo „Floricienta“ stopkadrai

Kviečiame pamatyti, kaip šiandien atrodo „Pelenės istorijos“ žvaigždės, ir sužinoti, kaip klostėsi jų asmeninis gyvenimas bei karjera:

Florencia Bertotti (Floricienta)

Pagrindinei serialo žvaigždei Florenciai Bertotti šiuo metu 39-eri.

Nors moteris išgarsėjo kaip aktorė, prieš kurį laiką ji atrado save ir versle. Florenciai priklauso drabužių kūdikiams, ūgtelėjusiems vaikams ir mamoms prekinis ženklas „ PANCHA by Flor Bertotti“.

Negana to, COVID-19 pandemijos metu F.Bertotti ėmėsi dar vienos naujos veiklos – pradėjo kurti savo „YouTube“ kanalą.

Serialo „Floricienta“ ir „Instagram“ nuotr./Florencia Bertotti seriale „Pelenės istorija“ ir dabar
Serialo „Floricienta“ ir „Instagram“ nuotr./Florencia Bertotti seriale „Pelenės istorija“ ir dabar

Ar asmeninis Florencios gyvenimas primena serialą? Ji buvo ištekėjusi, bet ketverius metus trukusi santuoka galiausiai nutrūko. Moters buvęs vyras – aktorius ir prodiuseris Guido Kaczka, su kuriuo susilaukė sūnaus Romeo.

Neilgai trukus, F.Bertotti sutiko naują meilę. Florencios dabartinis išrinktasis – aktorius Federico Amador, su kuriuo ji jau daugiau nei dešimtmetį.

Nors F.Bertotti jau prieš tai buvo sukūrusi vaidmenų kitur, visgi būtent daugybėje šalių rodytas serialas „Pelenės istorija“ tuomet 21-erių merginą pavertė tikra žvaigžde. Jis buvo transliuojamas du sezonus, tačiau, pasirodo, galėjo būti ir trečiasis. Neseniai Florencia atskleidė, kodėl atmetė pasiūlymą dar kartą atlikti Floricientos vaidmenį:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką