15min be reklamos
Publikuota 2017 08 11, 21:09

Prabanga besipuikuojantį Gianlucą Vacchi atakuoja kreditoriai: areštavo jachtą ir kitą turtą

Charizamtiškasis Italijos milijonierius Gianluca Vacchi (50 m.) nepaliauja puikuotis savo turtais ir pavydėtinu gyvenimu išėjus į ankstyvą pensiją. Tačiau ne viskas auksas, kas auksu žiba: pranešama, kad dėl skolų kreditoriai areštavo nemažą dalį jo turto.
Gianluca Vacchi
Gianluca Vacchi / „Instagram“ nuotr.

Kaip skelbia Italijos žurnalas „Quotidiano Nazionale“, Gianlucos Vacchi skolos siekia 10,5 mln. eurų, dėl to buvo areštuota jo jachta ir kelios nuosavybės, įskaitant dalį jam priklausančio golfo aikštyno netoli Bolonijos.

Pats Gianluca Vacchi, kuris pasaulyje išgarsėjo praėjusią vasarą dėl savo šokių „Instagram“ tinkle, neneigia turintis skolų, tačiau to nesureikšmina. „Tai tiesiog nedidelė skola“, – pernelyg neišsiplėsdamas sakė jis.

TAIP PAT SKAITYKITE: 50-ąjį gimtadienį Gianluca Vacchi pasitiko su 27 metais jaunesne Mis Kolumbija

Gianluca Vacchi didžiąją dalį savo turtų susikrovė dirbdamas šeimos įmonėse, kurių veiklos sritis – pramoninis pakavimas ir farmacija. Po 20 metų sunkaus darbo jis išėjo į ankstyvą pensiją, kad visapusiškai pasimėgautų gyvenimu, tą ragina daryti ir kitus.

Metęs darbą Gianluca ir toliau kasmet iš savo įmonių gauna vidutiniškai 5 mln. eurų dividendų, tačiau jų vargu ar užtenka padengti tokiam prabangiam jo gyvenimo būdui. Išėjęs į pensiją, Gianluca dar parašė ir knygą „#Enjoy“, sukūrė savo vardo drabužių liniją, išgarsėjęs kaip „Instagram“ žvaigždė dabar uždirba ir iš reklamos, o pastaruoju metu pasinėrė į didžėjavimą ir house muzikos kūrimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką