Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 14, 12:21

Pranešama, kad Sandra Bullock susitikinėja su Keanu Reevesu

Dvi Holivudo garsenybės – aktoriai Sandra Bullock ir Keanu Reevesas – atrodo, pagaliau leido pasireikšti ilgamečiam ir abipusiam susižavėjimui.
Sandra Bullock ir Keanu Reevesas
Sandra Bullock ir Keanu Reevesas. / Kadras iš filmo „Namas prie ežero“

Kaip nurodė Didžiosios Britanijos žurnalas „Now“, buvę kolegos pastebėti net kelissyk drauge, į pasimatymus jie kartu keliaudavo Los Andžele. Pirmąsyk 47-erių kanadietis K.Reevesas ir bendraamžė S.Bullock susitiko prieš 17 metų, 1994-ųjų kino hito „Greitis“ (angl. „Speed“) filmavimo aikštelėje.

Darsyk jiedu kartu vaidino 2006-ųjų filme „Namas prie ežero“ (angl. „The Lake House“). Po pastarojo tikėtasi, kad ekrane suvaidinta jausminga meilės istorija persikels į tikrą gyvenimą, tačiau to neįvyko. „Žmonės juos supiršti mėgino jau penkerius metus, tačiau tam vis būdavo netinkamas laikas“, – sakė Showbizspy.com šaltinis. Pasak jo, K.Reevesas juto pavydą, kuomet S.Bullock anksčiau šiemet pradėjo susitikinėti su aktoriumi Ryanu Reynoldsu. „Dabar ir Keanu, ir Sandra laisvi, tad jie nutarė pamėginti, ar jiems kas išeis“, – tikino informatorius.

S.Bullock turi įsūnį Louisą, ji su savo sutuoktiniu Jesse Jamesu išsiskyrė 2010-ųjų balandį, po to, kai paaiškėjo, kad vyras ją apgaudinėjo net su keletu moterų. K.Reevesas Holivude yra pelnęs užkietėjusio vienišiaus vardą, nors prieš kurį laiką buvo kalbų esą jis susitikinėjo su Charlize Theron.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką