15min be reklamos
2017 08 12, 14:10

Priekabiavimo skandalas tęsiasi: ieškinys prieš Taylor Swift atmestas, tačiau vargai nesibaigė

JAV popmuzikos žvaigždė Taylor Swift apsiverkė ir glėbesčiavo advokatus, kai teisėjas paskelbė, kad buvusiam radijo laidų vedėjui nepavyko įrodyti, jog ji asmeniškai siekė jo atleidimo iš darbo dėl to, kad prieš koncertą per fotosesiją jis tariamai griebė jai už sėdmenų. Tačiau dainininkės vargai dar nesibaigė.
Seksualiausia garsenybė – Taylor Swift
Seksualiausia garsenybė – Taylor Swift / „Scanpix“/AP nuotr.

Nors JAV apygardos teisėjas Williamas Martinezas penktadienį atmetė radijo didžėjaus Davido Muellerio ieškinį, pirmadienį analogiškus kaltinimus jos motinai ir pažįstamam radijo stotyje nagrinės prisiekusiųjų teismas.

D.Muelleris ieškinį šiems trims asmenims iškėlė po to, kai T.Swift komanda apie tariamą 2013 m. įvykusį incidentą pranešė jo viršininkams. Jis siekia prisiteisti iki 3 mln. JAV dolerių, tvirtindamas, kad dėl šių kaltinimų jis prarado reputaciją ir darbą.

T.Swift savo ruožtu ieškovui padavė priešieškinį dėl seksualinio priekabiavimo. Ji reikalauja, kad teismas pripažintų vyriškio kaltę, bei nori prisiteisti iš jo simbolinį dolerį. Be to, prisiekusieji dar svarstys ir jos kaltinimą priekabiavimu.

„Scanpix“/AP nuotr./Taylor Swift
„Scanpix“/AP nuotr./Taylor Swift

„Galiu tik didžiuotis, atstovaudamas žmogui, kaip Taylor Swift, pasiryžusiai tokioje situacijoje netylėti“, – greta teismo pastato penktadienį teigė advokatas Douglasas Baldridge'as, taip pat padėkojęs teisėjui.

D.Muellerio komanda teismo sprendimo nekomentavo. Prieš prisiekusiesiems išklausant baigiamąsias kalbas, teisme parodymus kelias dienas davė dainininkė ir kiti liudytojai.

T.Swift ketvirtadienį ant liudytojų pakylos praleido valandą ir nenoriai pasakojo apie „bjaurų, šiurpų ir šokiruojantį“ susidūrimą su D.Muelleriu prieš koncertą.

„Scanpix“ nuotr./Taylor Swift
„Scanpix“ nuotr./Taylor Swift

„Jis nepaleido mano nuogo sėdmens, nors aš nuo jo atsitraukiau toliau“, – teigė dainininkė.

„Tai tikrai buvo sugriebimas. Labai ilgai trukęs sugriebimas“, – pareiškė ji.

Teismo posėdžio dalyvius prajuokino T.Swift žodžiai, kad pamatyti, kaip D.Muelleris sugriebė moterį už sėdmenų, esą buvo galima pamatyti tik iš apačios, „o jokių mūsiškių ten nebuvo“. Vis dėlto dainininkės apsaugininkas Gregas Dentas matė, kaip tas didžėjus „pakėlė mano sijoną“, sakė ji.

T.Swift liudijo, kad nusifotografavusi stengėsi nuo D.Muellerio laikytis kuo toliau. Ji tvirtino jam ir jo merginai, kuri taip pat buvo nuotraukoje, monotonišku balsu padėkojusi už tai, kad atėjo į koncertą.

Atlikėja pasakojo buvusi priblokšta šio įvykio, bet nieko nesakė D.Muelleriui ir nenutraukė prieš savo koncertą vykusio susitikimo su gerbėjais, nes nenorėjo nuvilti kelių dešimčių eilėje nusifotografuoti laukiančių gerbėjų.

Nuotraukoje, kuri buvo parodyta prisiekusiesiems, bet nepaskelbta, D.Muelleris ranka laiko T.Swift apkabinęs už nugaros, jo ranka yra žemiau juosmens. Radijo didžėjaus mergina Shannon Melcher stovi šalia dainininkės kitoje pusėje. Visa trijulė šypsosi.

Penktadienį S.Melcher liudijo, kad trumpo susitikimo metu nieko nepastebėjo ir kad ji bei D.Muelleris tą vakarą buvo šiurkščiai išprašyti iš arenos. S.Melcher teigimu, tokie kaltinimai D.Muellerį sugniuždė.

Moteris pasakojo, kad su D.Muelleriu iš pradžių drauge dirbo kantri muzikos radijo stotyje „KYGO-FM“ ir 2013 m. vasarį ėmė susitikinėti, iki koncerto likus keliems mėnesiams. 2013 m. pabaigoje pora išsiskyrė, tačiau, S.Melcher teigimu, liko draugais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką