15min be reklamos
2022 11 20, 09:03

Prieš 30 metų Kevinas pasiklydo Niujorke: „Vienas namuose 2“ jubiliejui – netikėti faktai

Be „Vienas namuose“ filmų jau ne vieną dešimtmetį daugelis neįsivaizduoja Kalėdų. Visgi didžioji dalis gerbėjų pripažįsta tik pirmąsias serijos dalis (iš viso jų net šešios) su Macaulay Culkinu, o kai kurie antrąją juostą „Vienas namuose 2: pasiklydęs Niujorke“ laiko net geresne už pirmąją. Antrasis filmas dabar kaip tik švenčia garbingą sukaktį – praėjo jau 30 metų nuo jo pasirodymo. Ta proga pateikiame intriguojančius faktus apie šią juostą – lažinamės, kad žinote toli gražu ne viską!
Kadrai iš filmo „Vienas namuose 2: pasiklydęs Niujorke“ Tik prenumeratoriams
Kadrai iš filmo „Vienas namuose 2: pasiklydęs Niujorke“ / Vida Press nuotr.

20. Įspūdingai šoktelėjęs uždarbis

Už vaidmenį pirmoje „Vienas namuose“ dalyje filmo pagrindinė žvaigždė Macaulay Culkinas gavo 110 tūkst. JAV dolerių atlygį. Juosta susilaukė didžiulės sėkmės, prie kurios neabejotinai prisidėjo daugelio širdis pavergęs mažasis aktorius.

Todėl kai imta galvoti apie tęsinio kūrimą, buvo vieningai sutarta, kad Keviną įkūnijęs M.Culkinas turėtų pakartoti šį vaidmenį. Norėdami, kad taip ir atsitiktų, filmo kūrėjai Macaulay atseikėjo kur kas didesnę sumą – už juostą „Vienas namuose 2: pasiklydęs Niujorke“ M.Culkinas gavo 4,5 mln. JAV dolerių atlygį ir dar užsitikrino penkis procentus nuo juostos pajamų! Tuo metu berniukas buvo 11-12 metų ir teigiama, kad bent jau tuo laiku tai buvo didžiausias kada nors išmokėtas atlyginimas tokio amžiaus aktoriui.

Vida Press nuotr./Kadras iš filmo „Vienas namuose 2: pasiklydęs Niujorke“
Vida Press nuotr./Kadras iš filmo „Vienas namuose 2: pasiklydęs Niujorke“

19. Gerbėjai trikdė filmavimą oro uoste

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką