2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Prieš pirmąsias Davido Bowie mirties metines – dokumentinis filmas apie paskutinius jo gyvenimo metus

Prieš pirmąsias Davido Bowie mirties metines, o kartu ir jo gimimo dienos išvakarėse, pasirodys dokumentinis filmas „David Bowie: The Last Five Years“ apie paskutinius penkerius dainininko gyvenimo metus.
6. Davidas Bowie
Davidas Bowie / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dokumentinio filmo premjera britų televizijoje BBC2 įvyks dainininko gimimo dienos išvakarėse – sausio 8-ąją jam būtų suėję 70 metų. O sausio 10-ąją bus minimos pirmos Davido Bowie mirties metinės.

15min primena, kad muzikos pasaulio chameleonu vadintas dainininkas 2016-ųjų sausio 10-ąją mirė nuo vėžio, su kuriuo kovojo pusantrų metų.

Kaip rašo „The Guardian“, be kitų dainininko gyvenimo detalių, dokumentiniame filme bus užsimenama ir apie paskutinio jo vaizdo klipo „Lazarus“ kūrimą.

Klipo premjera įvyko vos trys dienos prieš dainininko mirtį ir jame jis buvo nufilmuotas gulintis ligoninės lovoje. Dainininko gerbėjai netruko susieti, kad šis klipas galėjo būti jo netiesioginis atsisveikinimas nujaučiant artėjančią pabaigą.

Tačiau klipo režisierius Johanas Renckas naujajame dokumentiniame filme paneigė šią teoriją – klipo idėja buvo sugalvota, kai Davidas Bowie dar nežinojo, kad jo liga nepagydoma, ir dar turėjo vilčių pasveikti. O mintis pavaizduoti jį gulintį ligoninės lovoje kilo ne pačiam dainininkui, o režisieriui.

VIDEO: David Bowie - Lazarus

„Aš iš karto pasakiau: „Daina vadinasi „Lazarus“ , tad tu turėtum gulėti lovoje“, – sakė Johanas Renckas. – Man tai buvo susiję su bibliniu aspektu... tai neturėjo nieko bendro su tuo, kad jis sirgo.“

„Vėliau sužinojau, kad tą savaitę, kai filmavome, jam buvo pasakyta, kad viskas baigta – gydymas nutraukiamas ir liga nugalėjo“, – sakė režisierius.

Tai, kad nieko nebeįmanoma padaryti ir liūdna pabaiga neišvengiama, Davidas Bowie sužinojo likus trims mėnesiams iki mirties.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką