2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Princas Williamas naktį praleido miegodamas Londono gatvėse

Didžiosios Britanijos princas Williamas praleido naktį miegodamas šaltose Londono gatvėse, taip siekdamas patraukti dėmesį į benamių žmonių dalį, antradienį pranešė viena labdaros organizacija.
Princas Williamas (dešinėje) ir Seyi Obakinas prie savo nakvynės gultų gatvėje.
Princas Williamas (dešinėje) ir Seyi Obakinas prie savo nakvynės gultų gatvėje. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Princas Williamas, kuris eilėje prie sosto seka savo tėvą princą Charlesą, praėjusią savaitę, oro temperatūrai nukritus iki keturių laipsnių šalčio, miegojo ant kartotinių dėžių gatvelėje prie Temzės.

„Nebuvo jokios apsaugos nuo geliančio šalčio, kieto betoninio gulto ar baimės būti užkabintam narkotikų prekeivių, sąvadautojų ar žmonių, kurie išeina benamiams gerai įspirti“, – sakė labdarą benamiams teikiančios organizacijos „Centrepoint“ vadovas Seyi Obakinas, minėtąją naktį buvęs  su princu.

„Viena pavojingiausių akimirkų buvo, kai mūsų vos nepervažiavo gatvės šlavėjai, kurie paprasčiausiai nepastebėjo mūsų nedidelės susiglaudusios grupelės“, – pasakojo jis.

Pasak organizacijos vadovo, princas Williamas buvo „pasiryžęs“ suprasti visas problemas, su kuriomis gali susidurti benamiai.

„Negaliu po vienos nakties net įsivaizduoti, ką reiškia naktis po nakties miegoti Londono gatvėse“, – pridūrė princas.

Labdaros organizaciją „Centrepoint“ rėmė ir princo motina princesė Diana, kuri žuvo per  automobilio katastrofą Paryžiuje 1997 metais.

Šiemet paskelbtais Vyriausybės duomenimis, Londono gatvėse miega daugiau nei 4500 žmonių, iš kurių apie 40 procentų yra atvykėliai iš kitų šalių, dažniausiai Rytų Europos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką