Dabar populiaru
Publikuota 2022 10 07, 16:21

Princo Harry ir M.Markle portretai nėra visai nekalti: ar jie norėjo pažeminti šeimą?

Praėjus vos porai dienų po naujo JK karališkosios šeimos portreto paviešinimo, kuriame pozuoja karalius Karolis III su žmona karaliene konsorte Camilla ir sosto įpėdinis princas Williamas su žmona Catherine, pasirodė ir kita, ne mažiau svarbi nuotrauka. Joje – vizito Didžiojoje Britanijoje metu padarytas Meghan Markle ir princo Harry portretas. Vis tik jis, anot karališkosios šeimos biografo Tomo Bowerio, nėra visai nekaltas.
Karalius Karolis III, karalienė konsortė Camilla, Velso princai Williamas ir Catherine, Meghan Markle ir princas Harry
Karalius Karolis III, karalienė konsortė Camilla, Velso princai Williamas ir Catherine, Meghan Markle ir princas Harry / Chriso Jacksono ir Misano Harrimano nuotr.

Pirmadienį fotografas Misanas Harrimanas paskelbė dvi nuotraukas, darytas per Sasekso hercogų kelionę į Jungtinę Karalystę prieš pat karalienės mirtį rugsėjo 8-ąją. Abiejuose portretuose pora stovi laikydamiesi už rankų.

Biografas Tomas Boweris, parašęs knygą „Kerštas: Meghan, Harry ir karas tarp Vindzorų“, išskirtiniame interviu leidiniui „Page Six“ sakė, kad „visiškai tiki“, jog Sasekso hercogai savo naujausius portretus išleido norėdami pažeminti karališkąją šeimą.

„Visa tai reiškia, kad dabar mes grįžtame kurti Meghan prekės ženklo, ir knygos, ir „Netflix“ serialo, ir tinklalaidės, – sakė jis. – Viskas yra pinigai ir, jų naudai, jie septynias dienas laidotuvių laikotarpiu praleido visuomenės akiratyje ir buvo filmuojami kiekvieną dieną.“

T.Boweris tai palygino su Sasekso hercogų pasirodymu per karalienės Platininio jubiliejaus iškilmes, kai poros beveik nesimatė.

„Jie buvo nustumti prie lango viršuje ir jų beveik nesimatė“, – sakė jis, išryškinęs kontrastrą su karalienės Elžbietos II laidotuvėmis, kur princas Harry ir Meghan Markle „buvo dėmesio centre“.

„Žinote, ji iš tikrųjų turi vieną interesą, o aukos yra karališkoji šeima, kas, jos nuomone, yra puiku“, – įsitikinęs T.Boweris.

Sasekso hercogų nuotraukos pasirodė praėjus dviem dienoms po to, kai Didžiosios Britanijos karališkoji šeima paviešino naują karaliaus Karolio III, karalienės konsortės Camilos ir Velso princo bei princesės nuotrauką.

Naujame portrete keturių karališkosios šeimos narių juodi drabužiai kalba apie gedulą.

Pasirodo, kad nuotrauka daryta rugsėjo 18 d., Bakingamo rūmuose, kur vyko pasaulio lyderių ir vadovų priėmimas, naktį prieš karalienės Elžbietos II laidotuves.

Regis, gedėti nebuvo kada. Karališkosios šeimos nariams prieš pat laidotuves teko ne tik bendrauti su atvykusiais svečiais, bet su šypsenomis pozuoti prieš kamerą. Pozityvūs veidai turėjo simbolizuoti monarchijos tęstinumą.

Chriso Jacksono nuotr./Karalius Charlesas II, karalienė konsortė Camilla, Velso princai Williamas ir Catherine
Chriso Jacksono nuotr./Karalius Charlesas II, karalienė konsortė Camilla, Velso princai Williamas ir Catherine

Žmonės.lt primena, kad Jungtinės Karalystės Sosto paveldėjimo taryba rugsėjo 10 d. per istorinę ceremoniją oficialiai paskelbė Karolį III, vyriausiąjį velionės monarchės Elžbietos II sūnų, naujuoju karaliumi. Jo žmonai Camillai atiteko karalienės konsortės titulas.

73 metų Karolis III oficialiai davė priesaiką kaip naujasis karalius, pareiškęs, jog „puikiai suvokia suvereno pareigas ir didžiulę atsakomybę“.

„Scanpix“ nuotr./Laukiančiuosius eilėje prie Elizabeth II karsto aplankė karalius Charlesas III ir princas Williamas
„Scanpix“ nuotr./Laukiančiuosius eilėje prie Elizabeth II karsto aplankė karalius Charlesas III ir princas Williamas

Tiesa, naujas karališkasis titulas atiteko ne tik Karoliui III. Mirus karalienei Elžbietai II, o Charlesui (ankstesniam Velso princui) tapus karaliumi Karoliu III, princas Williamas tapo Velso princu, o jo žmona Catherine Velso princese.

Žmonės.lt primena, kad Didžiosios Britanijos sosto įpėdinis Williamas ir jo žmona Catherine antradienį pirmą kartą po to, kai tapo Velso princu ir princese, apsilankė Velse.

Pasveikinti karališkosios poros prie Holihedo prieplaukos Anglesio saloje prie Velso šiaurės vakarų pakrantės susirinko gausios minios žmonių.

„Nuostabu, kad Karolis III jiems suteikė šį titulą. Vaikystėje jis visada buvo vadinamas Williamu iš Velso. Jie labai tam tinka, nes gyveno Anglesyje ir žino viską apie Velsą“, – „People“ sakė 65 metų vietos gyventoja Sarah East.

80 metų Pauline Bushrod, kuri taip pat buvo minioje, kalbėjo: „Puiku, kad jie čia atvyko. Mūsų būsimi karalius ir karalienė.“

Fotogalerijos:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką