15min be reklamos
2023 03 02, 12:26

Princui Harry – karališkosios šeimos kirtis: su žmona Meghan nebeturės namų Vindzore

Princas Harry ir jo žmona Meghan greitai nebeturės namų britų karališkosios šeimos valdose Vindzore ir, tuo pačiu, bazės Jungtinėje Karalystėje, sakoma trečiadienį pasirodžiusiuose pranešimuose.
Meghan Markle, princas Harry
Meghan Markle, princas Harry / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Netoli Vindzoro pilies esančiame Frogmoro kotedže, kurį jie atnaujino, kaip pranešama, už 2,4 mln. svarų (2,74 mln. eurų), jiems po vestuvių 2018 metais leido apsigyventi velionė karalienė Elizabeth II.

Dabar kotedžas siūlomas nešlovę užsitraukusiam princui Andrew, karaliaus Charleso III broliui, rašė laikraščiai „The Sun“ ir „The Daily Telegraph“.

Pranešama, kad Sasekso kunigaikščiams Harry ir Meghan sausį buvo pasakyta atlaisvinti kotedžą. Vos keliomis dienomis anksčiau buvo išleista kontroversiška princo atsiminimų knyga „Atsarginis“ (Spare).

Charlesas III, kuris seniai pasisako už karališkąsias pareigas einančių šeimos narių skaičiaus mažinimą, šiuo metu peržiūri finansavimą.

Jei būtų panaikinta 250 tūkst. svarų metinė dotacija princui Andrew, jis dėl didelių išlaikymo išlaidų galbūt būtų priverstas išsikraustyti iš savo dabartinės rezidencijos – 30 kambarių Karališkojo namelio Vindzoro valdoje.

„Scanpix“ nuotr./Meghan Markle, princas Harry
„Scanpix“ nuotr./Meghan Markle, princas Harry

Harry ir Meghan 2020-aisiais, dramatiškai atsisakę karališkųjų pareigų, persikraustė į Kaliforniją.

Nuo to laiko jie dalyvavo virtinėje projektų – nuo interviu Oprah Winfrey iki „Netflix“ dokumentinio filmo – ir juose liejo nuoskaudas dėl savo patirčių karališkojoje šeimoje.

Sausio mėnesį išleista Harry autobiografija „Atsarginis“ pasiekė pardavimo rekordą, bet tuo pačiu sumažino princo populiarumą.

Andrew iš viešojo gyvenimo buvo priverstas pasitraukti dėl savo draugystės su velioniu nuteistu lytiniu nusikaltėliu Jeffrey Epsteinu.

Pernai Andrew susitarimu išsprendė Jungtinėse Valstijose Virginios Giuffre jam iškeltą civilinę bylą dėl lytinio smurto.

Bakingamo rūmai atsisakė komentuoti pranešimus. Su Sasekso kunigaikščių atstovu susisiekti kol kas nepavyko.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką