15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
04 25

Pusę milijono sekėjų turinti latvių „influencerė“: apie „OnlyFans“, erotiką ir prabangų gyvenimą

Pastaruoju metu Terēze Kalmane, instagrame turinti pusę milijono sekėjų, vis dažniau šmėžuoja Latvijos žiniasklaidoje. Kas iš tiesų yra ši mergina? Pokalbio metu Terēze prisistato detaliau, pasakoja apie prabangų gyvenimą užsienyje, muzikinę karjerą, šeimą ir dirbtinį grožį.
Terēze Kalmane
Terēze Kalmane / „Instagram“ (@terezekalman) nuotr.

Terēze Kalmane – 26 metų mergina, gimusi mažame Latvijos kaime netoli Talsų miesto. Savo socialinių tinklų turiniu ji sulaukė dėmesio ne tik Latvijoje, bet ir už jos ribų. Negana to, neseniai atnaujino muzikinę karjerą ir netrukus pristatys debiutinį singlą.

Jau du mėnesius mergina gyvena saulėtoje Ispanijoje ir kasdien džiugina sekėjus gražiomis nuotraukomis, nevengia demonstruoti savo kūno ir prabangaus gyvenimo būdo.

Kaip 26 metų merginai pavyko tokį susikurti?

Gyvenimas Ispanijoje

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką