Dabar populiaru
Publikuota 2016 01 06, 15:21

Raimonda Masiulytė-Ramchurn atsiėmė iš teismo skyrybų dokumentus: „Visada jį mylėsiu“

Per Kalėdas apie skyrybas su vyru Vimaliu Ramchurn pranešusi Airijoje gyvenanti atlikėja Raimonda Masiulytė- Ramchurn persigalvojo. Trečiadienį pora iš teismo atsiėmė skyrybų dokumentus.
Raimonda Masiulytė ir Vimalis Ramchurnas
Raimonda Masiulytė ir Vimalis Ramchurnas / Asmeninio archyvo nuotr.
Temos: 2 Šeima Skyrybos

Žinią, kad skiriasi su vyru, R.Masiulytė-Ramchurn pranešė pirmąją Kalėdų dieną. Tada ji nebuvo linkusi atvirauti apie šeimos konflikto priežastis. 

„Priežastys nediskutuotinos, bet ypatingai rimtos. Kiekviena save gerbianti moteris mano vietoje pasielgtų taip pat“, – kalbėjo ji. 

Savo „Facebook“ paskyroje garsi moteris tada išplatino viešą laišką tiems, kurie irgi kenčia dėl meilės. 

Tačiau atėjus naujiems metams Raimonda persigalvojo. Trečiadienį pora iš teismo atsiėmė skyrybų dokumentus. 

„Visada lengviau pasiduoti, bet sunkiau nuoširdžiai atsiprašyti bei pripažinti savo klaidas. Visada mylėsiu savo vyrą, tikiuosi, turėsiu galimybę pamatyti jį su senuko lazdele. Jis – ypatingas žmogus. Abu suvokiame, kad susituokėme prieš Dievą. Perlipti principus nelengva, bet svarbu palikti savo ego, jeigu nori išmokti išgirsti ir išties pamilti savo artimą“, – Žmonės.lt komentavo Raimonda. 

Ji tęsė: „Turiu pripažinti, kad jis man davė labai daug, ir išmokė svarbiausių gyvenimo pamokų, todėl mūsų santuoka nesubyrėjo. Meilė niekada neišblėso. Tai mums abiems labai daug reiškia. Jis yra vienintelis vyras žemėje, kurį įsivaizduoju kaip savo mažų, bėgiojančių vaikų tėvą. Su artistėmis gyventi nelengva, bet niekada nenuobodu.“

Žmonės.lt primena, kad dar pernai panašiai santuoką išgelbėti nusprendė ir Andrius bei Monika Šedžiai. Vasarą pora buvo padavusi teismui skyrybų dokumentus, tačiau vėliau juos atsiėmė. Šiuo metu Šedžiai laukia šeimos pagausėjimo. 

Asmeninio albumo nuotr./Raimonda Masiulytė ir jos išrinktasis Vimalis Ramchurnas
Asmeninio albumo nuotr./Raimonda Masiulytė ir jos išrinktasis Vimalis Ramchurnas

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką