Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

„Rammstein“ koncertą Kaune „apšildys“ švedai „Deathstars“

Jau vasario 6 d. Kauno „Žalgirio“ arenos sienas sudrebinsiančios kultinės vokiečių grupės „Rammstein“ pasirodymą svečių teisėmis pradės švedų gotikinio metalo grupė „Deathstars“. Nuo 2000 m. gyvuojanti grupė iš Stokholmo buvo išrinkta keliauti kartu su industrinio metalo grandais „Rammstein“ viso turo „Made In Germany 1995–2011“ po Europą metu.
Grupė „Deathstars“
Grupė „Deathstars“ / "Medusa" nuotr.

„Deathstars“ per savo gyvavimo istoriją yra išleidę trys studijinius albumus – 2002 m. pasaulį išvydo debiutinis „Synthetic Generation“, 2006 m. – „Termination Bliss“, 2009 m. „Night Electric Night“. Grupė išsiskiria siaubo tematikos kupinais dainų tekstais, unikaliu grimu, o jos narių sceniniai drabužiai atspindi naujausią gotų mados klyksmą. 2007 m. sunkiosios muzikos žurnalas „Metal Hammer Magazine“ skyrė švedų kolektyvui „Geriausių metų naujokų“ apdovanojimą, o kartu pasirodyti vienoje scenoje „Deathstars“ jau buvo pasirinkę tokios grupės kaip „Cradle of Filth“ ir „Korn“.

Kauno laukia įspūdingas „Rammstein“ šou

Jau dabar drąsiai galima teigti, kad „Rammstein“ koncertas Kaune taps ne tik vienu geriausiu 2012-ųjų metų renginiu, bet ir visų laikų įspūdingiausiu šou Lietuvoje. Muzikantai ir jų 100 žmonių aptarnaujančio personalo komanda atkeliaus šešiais miegamaisiais autobusais, juos lydės 24 sunkvežimiai su scenos, garso, šviesos ir pirotechnikos įranga. Pirmą kartą darbas „Žalgirio“ arenoje prasidės ne ankstų rytą, kaip įprasta, o naktį – pagal grafiką paruošiamieji darbai prasidės 2 val. nakties. Bus statomos dvi scenos, sujungtos ilgu podiumu, tad koncerto žiūrovai turės galimybę iš arti pamatyti visus „Rammstein“ narius.

Grupės pateikti reikalavimai renginio organizatoriams taip pat stebina savo mastu – prašoma parūpinti 130 žmonių vietinio personalo vien tik krovos darbams, taip pat profesionalių ir patyrusių pagalbininkų virtuvėje. Dar prašoma pateikti 400 rankšluosčių, o arenos užkulisiuose įrengti erdvią valgomojo zoną, kurioje užtektų vietos daugiau kaip 100 žmonių.

Vokietijos metalo dievukai nesiliauja stebinti žiūrovų savo išmone ir beribe fantazija scenoje – pavyzdžiui, kiekvieno koncerto metu vokalistas Tillas Lindemannas, atlikdamas dainą „Rammstein“, pasirodo su „geležiniu“ apsiaustu, kuris po kelių akimirkų užsiliepsnoja ir dainininkas dega atvira ugnimi. Verti dėmesio ir vokalisto akiniai, kuriuose įmontuoti galingi lazeriai, o kartu ir liepsnojantys mikrofonai, sprogstantys telefonai, didžiuliai liepsnų stulpai bei ugnies lietus. Na, o guminė valtis, kurią irkluodamas kiekvieno koncerto pabaigoje per žiūrovų rankas „plaukia“ grupės klavišininkas, tapo jau neatsiejama ir labiausiai gerbėjų mėgstama „Rammstein“ šou dalimi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius