Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 11, 17:07

Rastas Volodymyro Zelenskio antrininkas: panašūs it du vandens lašai

Televizijoje rastas Volodymyro Zelenskio antrininkas. Į Ukrainos prezidentą stebinančiai panašus laidų vedėjas Oleksijus Suchanovas prisipažino, kad jis ne kartą buvo supainiotas su pačiu V.Zelenskiu.
Oleksijus Suchanovas
Volodymyras Zelenskis / Scanpix nuotr.

Ukrainos televizijos laidų vedėjas O.Suchanovas interviu Ukrainos žurnalistui Dmytro Gordonui papasakojo, kaip kartą metro jis buvo palaikytas Ukrainos prezidentu V.Zelenskiu, rašo unian.net.

„Kartą, maždaug prieš septynerius metus, perėjoje prie metro Universiteto stoties mane su juo (V.Zelenskiu, red.past.) buvo supainioję. Ar galite įsivaizduoti? Tada taip juokiausi. Tačiau man tai, vis dėlto, yra garbė“, – sakė O.Suchanovas.

Scanpix nuotr. /Volodymyras Zelenskis
Scanpix nuotr. /Volodymyras Zelenskis

Tokią pačią šukuoseną ir barzdą kaip V.Zelenskis turintis O.Suchanovas teigė, kad Ukrainai labai pasisekė turėti tokį prezidentą, nes šis žmogus karo metu nepabėgo iš šalies, o pasiliko joje ir kasdien artina juos prie pergalės.

„Aš esu žmogus, nutolęs nuo politikos. Aš nieko ten nesuprantu ir neseku naujienų. Tačiau manau, kad iš tikrųjų dabartiniu karo metu Ukrainai labai pasisekė su prezidentu, nes būtent jis perlaužė karo eigą. Manau, kad tai nuostabu“, – teigė Ukrainos prezidento antrininku tituluojamas O.Suchanovas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką