Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

„Red Hot Chili Peppers“ atvyko į Lietuvą ir prieš koncertą apsistojo Vilniuje

Gerbėjų Lietuvoje ypač laukta, šio šeštadienio vakarą Kaune koncertą rengianti JAV muzikos grupė „Red Hot Chili Peppers“ naktį atvyko į Vilnių.
Anthony Kiedis su sūnumi Everly Bear ir RHCP bosininkas Flea Vilniuje prie viešbučio
Anthony Kiedis su sūnumi Everly Bear ir RHCP bosininkas Flea Vilniuje prie viešbučio / Žmonės.lt nuotr.

Rokeriai dar penktadienio vakarą koncertavo Lenkijos sostinėje. Iškart po savo koncerto sėdę į lėktuvą, iš Varšuvos jie atskrido į Vilnių. Grupės nariai su Anthony Kiedžiu priešakyje gerokai po 1 val. nakties pasirodė prie viešbučio Vilniaus senamiestyje.

Rokeriai su palyda iš oro uosto atvyko su trimis juodais „Mercedes-Benz“ mikroautobusais. Grupės vokalistas A.Kiedis iš automobilio išlipo nešinas savo sūnumi Everly Bearu – ketverių metų vaikas lydi tėvą visų gastrolių metu. Po keleto minučių prie viešbučio privažiavo dar vienas „Mercedes“ su rokerių bagažu.   

Kaip paaiškėjo vėliau, ne visi „Red Hot Chili Peppers“ muzikantai vos atvykę nuskubėjo ilsėtis. Mėlynplaukis bosistas Flea išėjęs iš viešbučio spėjo trumpai pasigrožėti Vilniumi ir pasidalinti pirmaisiais viešnagės Lietuvoje įspūdžiais.

Pasaulinė žvaigždė su lietuviška pavarde

Pirmą kartą į mūsų šalį atvykusį „Red Hot Chili Peppers“ vokalistą Anthony Kiedį gerbėjai Lietuvoje drąsiai gali vadinti savu. Meilės romanus su dainininkėmis Sinead O’Connor, Madonna, manekene Heidi Klum ir kitomis garsiomis moterimis mezgęs Anthony turi lietuviško kraujo. Dainininko proseneliai Antanas ir Julija Kiedžiai XX a. pradžioje emigravo iš Tauragės į JAV.

49-erių metų charizmatiškasis atlikėjas apie savo lietuviškas šaknis rašė autobiografinėje knygoje „Scar Tissue“ ir net minėjo šalį dainos „Especially In Michigan“ tekste.

Po Kauno – koncertas Taline

Kol kas nežinoma, ar „Red Hot Chili Peppers“ nariai po šeštadienio koncerto Kaune užsibus Lietuvoje. Pirmadienį JAV rokeriai jau pasirodys Taline. Pasaulinių gastrolių, kurios baigsis tik 2013-aisiais, metu „Red Hot Chili Peppers“ pristato savo naująjį albumą „I'm With You“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius